fbpx
niedziela, 14 lipca 2024

Wstrząsający thriller autora bestsellerowych
„NIE ODPISUJ” i „NIE PATRZ”

Moss w swojej nowej powieści zwraca uwagę na randkowe i erotyczna portale społecznościowe, które zastępują bezpośredni kontakt z drugim człowiekiem, a w obecnej sytuacji stanowią dla wielu samotnych osób jedyny substytut bliskości.

_51% użytkowników portali randkowych jest już w związku.

_11% mężczyzn szukających miłości w sieci ma żonę.

_56% dorosłych czuje frustrację z powodu niesatysfakcjonującego życia seksualnego.

_Blisko połowa kobiet i 38%mężczyzn przed pierwszą randką szpieguje w internecie osobę, z którą ma się spotkać.

_84% kobiet godzi się na seks, aby przekonać partnera do naprawienia czegoś w domu lub ogrodzie.

Łukasz zmaga się z problemami w życiu prywatnym i zawodowym. Jego wieloletni związek wisi na włosku, a w pracy zmuszony jest odpierać ataki agresywnej szefowej.

Pewnego dnia mężczyzna za namową przyjaciela instaluje aplikację randkową POKAŻ MI. Jej użytkownicy zabiegają o względy tajemniczej Królowej, uczestnicząc w konkursie polegającym na wykonywaniu wymyślnych, często erotycznych zadań.

Łukasz stopniowo angażuje się w znajomość z Królową. Wydaje mu się, że tylko ona go rozumie. Gdy jest już bliski spotkania z nieznajomą, zostaje wplątany w kryminalną intrygę, która z czasem odsłania przed nim przerażającą prawdę.

MARCEL MOSS to pseudonim tajemniczego autora profilu ZWIERZENIE. Jego książki „Nie odpisuj” i „Nie patrz” podbiły listy bestsellerów i sprowokowały czytelników i internautów do gorących dyskusji na ważne tematy społeczne, takie jak przemoc fizyczna i psychiczna, „hejt” w Internecie czy samotność i anonimowość w sieci.

Poprzedni

Bikini Killer. Seryjny morderca Charles Sobhraj - jego życie i zbrodnie

Następny

10 słodkich hitów na Dzień Dziecka

Zobacz również to: