Rudy czy blond?


farba Kemon wyspa kobiet

Trendy w koloryzacji zmieniają się bardzo dynamicznie. Nic więc dziwnego, że czasem ciężko nadążyć za tym, czy akurat w modzie są naturalne odcienie, czy też można poszaleć z intensywnymi barwami i kontrastowymi zestawieniami. W efekcie może się więc okazać, że najmodniejsze są po prostu zdrowe oraz piękne włosy, a sam kolor i cięcie czy upięcie są kwestią drugorzędną.

Oczywiście, aby fryzura się pięknie prezentowała, trzeba sięgać po najlepszej jakości produkty. Przy koloryzacji niezastąpiona jest farba Kemon, a inne kosmetyki tej marki świetnie sprawdzają się przy codziennej pielęgnacji oraz w stylizacji.

Kolorowy świat na głowie

Są kobiety, które regularnie sięgają po koloryzację, a inne albo decydują się na zabiegi okazjonalnie, albo całkowicie z nich rezygnują. Wokół narosło szereg mitów, które skutecznie rozwiewa farba Kemon. To właśnie najlepszej jakości preparaty są gwarancją tego, że koloryzacja wyjdzie na zdrowie, nie osłabi i nie zniszczy kosmków. Poza tym warto się oddać w ręce profesjonalistów. To właśnie fryzjerzy, oceniając stan włosów oraz potrzeby klientów, będą w stanie dopasować najlepsze preparaty i oczywiście samą technikę.

Tu nie powinno się oszczędzać, szczególnie gdy metamorfoza ma być diametralna. Zmiana brunetki w blondynkę wymaga cierpliwości oraz stopniowego rozjaśniania, by zminimalizować ryzyko zniszczeń. Poza tym w dobrym salonie fryzjerskim nie tylko wybierzemy kolor i możemy liczyć na profesjonalne zabiegi oraz doradztwo. Warto się zapytać, jakie środki pielęgnacyjne będą najlepsze dla danych włosów. W przypadku koloryzacji niezwykle ważne są szampony i odżywki przeznaczone do pasemek farbowanych.

Jak pielęgnować włosy po koloryzacji?

Farba Kemon jest polecana przez wielu specjalistów. Przede wszystkim bazuje na naturalnych i bezpiecznych składnikach, nadaje jedwabistej gładkości, a składniki odżywcze poprawiają kondycję włosów. By utrzymać ten efekt oraz zadbać o jak najlepszą kondycję włosów, warto wybierać najlepszej jakości preparaty do codziennej pielęgnacji. Warto pamiętać o tym, że farbowane kosmyki są bardziej podatne na uszkodzenia, więc potrzebują celowanego wsparcia.

Szampony i odżywki czy maski będą podtrzymywać przy tym intensywność koloru, a także zabezpieczą włókna przed uszkodzeniami mechanicznymi, zwiększy podatność na układanie i rozświetli włosy. Poza tym warto wybierać lekkie szampony, które nie będą obciążać włosów oraz takie, które będą dokładnie usuwać wszystkie zanieczyszczenia. To codzienna pielęgnacja szyta na miarę dużych potrzeb.

[metaslider id="18671"]
Poprzedni Poznaj tajemnicze kroniki ludzkich żyć
Następny Dodatki, które warto stosować w swoich wnętrzach