fbpx
środa, 22 maja 2024

Trendy w koloryzacji zmieniają się bardzo dynamicznie. Nic więc dziwnego, że czasem ciężko nadążyć za tym, czy akurat w modzie są naturalne odcienie, czy też można poszaleć z intensywnymi barwami i kontrastowymi zestawieniami. W efekcie może się więc okazać, że najmodniejsze są po prostu zdrowe oraz piękne włosy, a sam kolor i cięcie czy upięcie są kwestią drugorzędną.

Oczywiście, aby fryzura się pięknie prezentowała, trzeba sięgać po najlepszej jakości produkty. Przy koloryzacji niezastąpiona jest farba Kemon, a inne kosmetyki tej marki świetnie sprawdzają się przy codziennej pielęgnacji oraz w stylizacji.

Kolorowy świat na głowie

Są kobiety, które regularnie sięgają po koloryzację, a inne albo decydują się na zabiegi okazjonalnie, albo całkowicie z nich rezygnują. Wokół narosło szereg mitów, które skutecznie rozwiewa farba Kemon. To właśnie najlepszej jakości preparaty są gwarancją tego, że koloryzacja wyjdzie na zdrowie, nie osłabi i nie zniszczy kosmków. Poza tym warto się oddać w ręce profesjonalistów. To właśnie fryzjerzy, oceniając stan włosów oraz potrzeby klientów, będą w stanie dopasować najlepsze preparaty i oczywiście samą technikę.

Tu nie powinno się oszczędzać, szczególnie gdy metamorfoza ma być diametralna. Zmiana brunetki w blondynkę wymaga cierpliwości oraz stopniowego rozjaśniania, by zminimalizować ryzyko zniszczeń. Poza tym w dobrym salonie fryzjerskim nie tylko wybierzemy kolor i możemy liczyć na profesjonalne zabiegi oraz doradztwo. Warto się zapytać, jakie środki pielęgnacyjne będą najlepsze dla danych włosów. W przypadku koloryzacji niezwykle ważne są szampony i odżywki przeznaczone do pasemek farbowanych.

Jak pielęgnować włosy po koloryzacji?

Farba Kemon jest polecana przez wielu specjalistów. Przede wszystkim bazuje na naturalnych i bezpiecznych składnikach, nadaje jedwabistej gładkości, a składniki odżywcze poprawiają kondycję włosów. By utrzymać ten efekt oraz zadbać o jak najlepszą kondycję włosów, warto wybierać najlepszej jakości preparaty do codziennej pielęgnacji. Warto pamiętać o tym, że farbowane kosmyki są bardziej podatne na uszkodzenia, więc potrzebują celowanego wsparcia.

Szampony i odżywki czy maski będą podtrzymywać przy tym intensywność koloru, a także zabezpieczą włókna przed uszkodzeniami mechanicznymi, zwiększy podatność na układanie i rozświetli włosy. Poza tym warto wybierać lekkie szampony, które nie będą obciążać włosów oraz takie, które będą dokładnie usuwać wszystkie zanieczyszczenia. To codzienna pielęgnacja szyta na miarę dużych potrzeb.

Poprzedni

Poznaj tajemnicze kroniki ludzkich żyć

Następny

Dodatki, które warto stosować w swoich wnętrzach

Zobacz również to: