fbpx
sobota, 22 czerwca 2024

Ludwik XVI król Francji ogłosił, że platyna, z jej subtelnym połyskiem i wyrafinowanym kolorem, ma być jedynym metalem używanym w Wersalu do dekoracji stołów i wystrojów dworskich. Od tego czasu lśniąca i wyrafinowana platyna stała się symbolem najwyższego luksusu. Właśnie ta wyjątkowość — unikalność — uczyniła z niej symbol wiodący na szczyt doskonałości. To najlepszy wybór, aby wyrazić smak, elegancję i wdzięk.

Naukowcy z laboratoriów La Prairie odkryli jednak, że jej piękno wykracza poza swój inspirujący wygląd — to także składnik aktywny pełen odmładzających peptydów. Platyna to serce każdego produktu w Kolekcji Platynowej, wyselekcjonowany jako surowy klejnot, przekształcony rękami ekspertów rzemieślników w służbie piękna skóry.

 

Platinum Rare Cellular Life-Lotion to kompletna esencja o konsystencji lotionu, która pomaga wzmacniać młodość skóry, wspierając kluczowe procesy detoksykacji komórkowej: oczyszczanie, regenerację oraz optymalne przygotowanie do korzystania z kolejnych zabiegów odmładzających.

Cena: 2606 zł/ 115 ml

 

Platinum Rare Cellular Cream Platinum Rare – krem przeciwstarzeniowy z koloidalną platyną, która pomaga w utrzymaniu naturalnej równowagi elektrostatycznej skóry, aby chronić jej naturalne piękno i młody wygląd. Starannie dobrana kompozycja aktywnych składników, w tym peptydów, witamin i antyoksydantów. Znacznie redukuje pojawiające się linie i zmarszczki, oraz przywraca skórze młodzieńczy blask.

Produkt zawiera Ekskluzywny Kompleks Komórkowy La Prairie, który pomaga stymulować naturalny mechanizm odnowy skóry, nawilża, energetyzuje i dostarcza składników odżywczych, zapewniając skórze optymalne funkcjonowanie.

Cena: 4941 zł/ 50 ml;

 

Platinum Rare Cellular Night Elixir jest preparatem o najsilniejszym działaniu i właściwościach odmładzających, jaki dotychczas powstał w laboratoriach La Prairie. Po raz pierwszy w historii cztery funkcje niezbędne do kompletnego procesu regeneracji skóry zostały skoncentrowane w jednej, wyjątkowej formule: odżywianie, dotlenianie, detoksykacja i odporność. Tym sposobem naturalny proces detoksykacji skóry zostaje przyspieszony, oddychanie komórkowe poprawione, skóra jest dogłębnie odżywiona, a jej naturalne mechanizmy obronne wyraźnie wzmocnione.

Cena: 4941 zł/ 20 ml;

 

Platinum Rare Cellular Eye Essence chroni delikatną skórę wokół oczu przed negatywnym oddziaływaniem środowiska zewnętrznego. Skład kremu został wzbogacony o ekstrakt z „Kwiatu Biały Ptak z Raju”, który niweluje cienie i przebarwienia pod oczami.

Cena: 1840 zł/ 15 ml;

Poprzedni

PIELĘGNUJ SWOJE SPOJRZENIE Z VOLUME MILLION LASHES

Następny

OBUDŹ SWOJĄ SKÓRĘ NA WIOSNĘ Z MLECZKIEM MICELARNYM 3 W 1 OD GARNIER

Zobacz również to: