fbpx
niedziela, 10 grudnia 2023

Kiedy Ty z radością witasz wiosnę, Twoja skóra nadal odczuwa skutki zimy – straciła swój blask, jest wysuszona, szorstka i bardzo wrażliwa. Obudź jej naturalne piękno z mleczkiem micelarnym 3w1 od Garnier!

Dla zachowania zdrowego wyglądu skóry musisz pamiętać, że pielęgnacja to znacznie więcej niż stosowanie kremów. Oczyszczanie, nawilżanie i odżywienie – tego wymaga od Ciebie Twoja cera, by móc powitać wiosnę w najpiękniejszym stylu!

Mleczko micelarne 3w1 od Garnier to innowacyjne połączenie skuteczności płynu micelarnego z delikatnością mleczka nawilżającego. Natychmiastowo usuwa makijaż i intensywnie oczyszcza skórę z wszelkich zanieczyszczeń, z którymi mamy do czynienia znacznie częściej, korzystając z pogody i przebywając poza domem. To multifunkcjonalny produkt, który dzięki zawartości miceli, gliceryny oraz pantenolu gwarantuje przyjemne uczucie komfortu, ukojenia, a także dogłębnego nawilżenia – niezwykle potrzebnego po wymagającej zimie. Łagodna formuła kosmetyku sprawia, że codzienne oczyszczanie twarzy staje się wyjątkową przyjemnością.

Powitaj wiosnę z mleczkiem micelarnym 3w1 od Garnier i stwórz swój własny, wiosenny rytuał pielęgnacyjny! Zapomnij o suchej, szorstkiej, przewrażliwionej cerze i ciesz się pełną blasku, zdrową skórą na wiosnę. Naturalnie!

Cena: 23,99 PLN/400ml

Poprzedni

PLATINIUM RARE COLLECTION – LA PRAIRIE

Następny

MODNE KOLORY W MAKIJAŻU NA WIOSNĘ

Zobacz również to: