fbpx
czwartek, 13 czerwca 2024

Unikalne połączenie esencji bursztynowej ze złotem to propozycja Jantar na piękną skórę gotową na złotą opaleniznę.

Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii, te naturalne składniki aktywne tworzą system DNA REPAIR, który aktywizuje procesy odnowy i zasila energetycznie skórę. Dzięki dobroczynnym składnikom zawartym w kosmetykach nasza skóra będzie prezentować się doskonale w czasie wakacji.

„Płynne złoto” czyli nasz rodzimy bursztyn połączony ze złotym kruszcem to sposób na podwójnie intensywne odżywienie skóry, która utraciła elastyczność i wykazuje oznaki odwodnienia. Linia Jantar DNA Repair ze złotem łączy esencję bursztynową wykazującą silne działanie antyoksydacyjne oraz złoto w formie koloidu, dzięki czemu neutralizuje wolne rodniki oraz przyspiesza odbudowę komórkową i energizuje skórę. W linii znalazły się 3 produkty do kompleksowej pielęgnacji ciała.

Krok 1 – odżywczy olejek pod prysznic i do kąpieli

O naszą skórę podczas upałów zadbać możemy już pod prysznicem. Odżywczy olejek z formułą micelarną DNA Repair, skutecznie, ale łagodnie oczyści naszą skórę, jednocześnie pielęgnując ją i odżywiając. Jego formuła łącząca esencję bursztynową i koloid złota wzbogacona została o ceramidy przywraca skórze miękkość i aksamitną gładkość.

Krok 2 – Odżywczy krem do ciała z esencją bursztynową i złotem

Dzięki formule anti-ageing krem Jantar skutecznie pielęgnuje skórę odwodnioną i pozbawioną elastyczności. Dzięki swoim przeciwstarzeniowym i odżywczym właściwościom zawarte w nim złoto pobudza skórę do produkcji kolagenu i elastyny, dzięki czemu spowalnia procesy jego starzenia.

Krok 3 – Krem odżywczy do rąk z esencją bursztynową i złotem

W trakcie upałów i wzmożonej ekspozycji na słońce nasze dłonie potrzebują dodatkowej ochrony i odżywienia. Odżywcza formuła anti-ageing zawarta w kremie Jantar tworzy na nich „ochronne rękawiczki”, które dzięki zawartości koloidu złota pobudzają dłonie do produkcji kolagenu oraz elastyny spowalniając tym samym proces ich starzenia.

Jantar

  • Odżywczy olejek pod prysznic cena 14,90 zł/400 ml
  • Odżywczy krem do ciała cena 16 zł/ 200 ml
  • Odżywczy krem do rąk cena 10 zł/100 ml
Poprzedni

Wcierki do włosów na każdy problem

Następny

VEGAN Skin Dessert kawa z mlekiem dla zdrowych włosów

Zobacz również to: