Zakochaj się w falbanach!  


Bez względu na to, czy kojarzą Ci się z historyczną garderobą monarchii, czy z tradycyjnymi strojami hiszpańskich tancerek, jedno jest pewne: falbany potrafią zawrócić w głowie i znów królują w trendach na lato. Romantyczne, nadające lekkości zdziałają cuda z Twoją sylwetką oraz sprawią, że poczujesz się ultra kobieco. Sprawdź jaki sposób na falbany znalazła marka bonprix w swojej najnowszej kolekcji.

Wydaje Ci się, że to motyw nie dla Ciebie? Masz wrażenie, że falbany dodadzą Twojej sylwetce dodatkowych kilogramów? Nic bardziej mylnego! Sprytnie przemyślane umiejscowienie falbany może uwydatnić to, co w Twojej figurze najlepsze i przykryć to, czego eksponować nie chcesz. Asymetrycznie wszyta fałda materiału wysmukli Twoje ramiona oraz doda sylwetce odpowiednich proporcji. Bluzki typu hiszpanka doda Ci lekkości, a delikatna falbanka na dole koszuli zatuszuje biodra i uwydatni talię.

Jest wiele powodów, by zakochać się w falbanach. Zagrają idealnie w duecie z kwiatowym motywem. To sprawdzony przepis na subtelną i eteryczną stylizację. Wystarczy znaleźć swój idealny model, a w bonprix jest ich pod dostatkiem!

O bonprix

bonprix jest międzynarodową firmą odzieżową z siedzibą w Hamburgu. Przenosimy najnowsze trendy ze światowych wybiegów do codziennej mody oferując inspirujące kolekcje. Działamy już w 29 krajach w Europie, Rosji oraz Ameryce Północnej i Południowej.

bonprix – it’s me. Nasze motto wyraża zarówno naszą modę i postawę. Tworząc kolekcje uwzględniamy nie tylko każdy moment życia, ale także każdą sylwetkę; oferujemy modę w rozmiarach od 32 do 58. Doskonale dostrzegamy, jak różne są prawdziwe kobiety i obserwacje te przenosimy na nasze projekty. Moda bonprix oferuje znacznie więcej, niż tylko świetny wygląd. Nasz cel to zadowolenie i dobre samopoczucie naszych klientek każdego dnia.

[metaslider id="18671"]
Poprzedni Milion nowych chwil
Następny Letnio z Medicine