fbpx
wtorek, 5 marca 2024

Jak ubrać się na plażę czy na basen? To pytanie zadaje sobie w tym momencie wiele pań, które szykują się na letnie szaleństwa. W rzeczywistości jest bowiem tak, że po prostu przebieramy nogami, żeby wyjść w końcu z pracy lub domu i zażyć kąpieli wodnej lub słonecznej. Nawet, jeśli nie jesteśmy w stanie pojechać nad może, bo z jakichś powodów jesteśmy uziemieni w naszej miejscowości, to jeszcze nic nie znaczy! W praktyce jest bowiem tak, że możemy sobie wybierać odkryte pływalnie i inne miejsca, w których możemy się zanurzyć w chłodnej wodzie i zrelaksować, odrzucając myśli o trudnych dniach pracy.

Żeby to się jednak stało, najpierw trzeba sobie wybrać atrakcyjny strój kąpielowy. Stringi, dla przykładu, są wybierane przez odważne panie, co jednak nie podoba się wszystkim użytkownikom danej plaży czy basenu. Czy jednak warto przejmować się opiniami ludzi, którzy widzą nas tylko raz w życiu i prawdopodobnie zapamiętają na niedługo? Czy warto w ogóle brać pod uwagę opinię tych, dla których jesteśmy tylko wyzywająco ubraną kobietą, a nie osobą, która chce opalić sobie możliwie jak najwięcej ciała i z tego względu wybiera strój możliwie skąpy? Nikt nie bierze takiej opcji pod uwagę, jednak świętoszkowatość można sobie zostawić na inny czas, albo w ogóle go odstawić.

Jak wyglądać pięknie na plaży?

Piękny wygląd na plaży to nie tylko nasze ciało, ale sposób, w jaki je podkreślimy. Strój kąpielowy to ubiór jak każdy inny i rządzi się podobnymi prawami: jeśli tylko wiemy, jak chcemy wyglądać, tak powinniśmy się ubrać. Jednak nie wszystkie panie wiedzą, czy są stroje podkreślające ich walory oraz tuszujące wady. Ostatecznie to dość intymny ubiór i nikt nie chce oglądać w lustrze własnych defektów.

Defekty oczywiście trzeba zaakceptować, ale dla lepszego samopoczucia można wybrać strój kąpielowy z wysokim stanem. Pozwala on na uwypuklenie tego, co w nas najpiękniejsze. Jednocześnie jest to bardzo wygodny strój kąpielowy. Wysoki stan ma za zadanie przede wszystkim podkreślić nasze walory.

Jeśli i to nam nie odpowiada, możemy wybrać klasyczny strój kąpielowy jednoczęściowy. Polecany jest on dla pań, które lubią dużo pływać, a także dla tych, które nie chcą zbyt mocno się opalić, bo na przykład mają pieprzyki. Jednocześnie jest on klasycznym wyborem, bardzo polecanym dla tych, którzy nie lubią nowości i stawiają przede wszystkim na stare rozwiązania.

Wszystkie te stroje mają za zadanie tylko jedno: sprawić, byśmy dobrze czuły się nad wodą i zrelaksowały w pełni. Jeśli uda mu się je spełnić, to znaczy, że jest idealny!

Poprzedni

Już w najbliższą niedzielę prawdziwe święto taneczne w Krakowie! 

Następny

Pięć osób, które spotykamy w niebie

Zobacz również to: