fbpx
wtorek, 23 lipca 2024

16 czerwca na Tauron Arenie w Krakowie (Mała Hala) odbędzie się Małopolski Festiwal Taneczno-Musicalowy – projekt realizowany w ramach Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego. Będzie to finał trwających od 16 kwietnia bieżącego roku warsztatów tanecznych, w których uczestniczyli tancerze z całej Małopolski.

Odbywające się przez dwa miesiące zajęcia warsztatowe pozwoliły przygotować nam podstawy do stworzenia spektaklu, który będzie jednym z głównych punktów Festiwalu.

Celem wydarzenia jest wielopokoleniowa integracja tancerzy oraz zapewnienie rodzinom ciekawej i aktywnej formy spędzania czasu. Chcemy również w wyjątkowy sposób, bo poprzez taniec i pokaz mody opowiedzieć historię miasta Krakowa.

Tancerze z całej Małopolski spotkają się na jednej scenie z tancerzami Agencji Tanecznej JDC, akrobatami i cyrkowcami, którzy występowali dla słynnego Cirque du Soleil. Poza wspomnianym już autorskim spektaklem „Alice in Cracowland” zaprezentujemy “Współczesną opowieść o Lajkoniku”. Oprócz tego zgromadzoną publiczność czekają pokazy tancerzy znanych z programów „You Can Dance” oraz „Got to Dance”, a także wyjątkowe, multiwizualne, holograficzne show akrobatyczne z wykorzystaniem mappingu oraz najnowszej technologii świetlnej.

Wszystkie niezbędne informacje na temat Festiwalu znajdziecie Państwo:

Strona internetowa: http://malopolskifestiwal.pl

Profil na Facebooku: https://www.facebook.com/MalopolskiFestiwalBO/

Link do relacji na żywo na You Tube: https://www.youtube.com/watch?v=-18P3Xlm37s

Poprzedni

Pobudź kreatywność swojego dziecka [5 SPOSOBÓW]

Następny

Wybór stroju kąpielowego nie jest taki prosty

Zobacz również to: