fbpx
czwartek, 29 lutego 2024

EDITED przenosi jogę na najwyższy poziom! Hey Honey, marka z Hamburga znana z produktów do jogi, podjęła współpracę z EDITED. Dzięki niej powstała kapsułowa kolekcja z 6 zestawami legginsów i sportowych topów stworzonych specjalnie dla joginek. Zwierzęce wzory i odświeżające kolory – od miętowego do soczystego niebieskiego sprawią, ż==e ćwiczenia będą jeszcze większą przyjemnością.

Komfortowy krój, elastyczne materiały oraz dbałość o szczegóły – właśnie tym kierowały się obie marki, aby stworzyć idealną odzież sportową. Podczas ćwiczeń ubrania poruszają się razem z Tobą – bez obsuwania się, uciskania, czy uwierania. Na dodatek, zestawy wyglądają o wiele za dobrze, aby nosić je jedynie na zajęcia jogi! Połącz je z przydużą bluzą lub marynarką oraz z ulubionymi sneakersami, a uzyskasz idealną stylizację na lunch lub spotkanie z przyjaciółmi.

Zespół EDITED pomyślał też o joginkach oczekujących dziecka. Kolekcja zawiera ciążowe legginsy oraz topy z szerszą i bardziej elastyczną gumką pod biustem. Zestawy zapewniają jeszcze większy komfort podczas ćwiczeń, tak ważny dla przyszłych mam.

Kolekcja z zestawami do jogi The Hey Honey for EDITED dostępna jest od 09.10.2019 na stronie EDITED.pl, w sklepach stacjonarnych EDITED oraz na hey-honey.de

Poprzedni

Pierwsza kurtka z systemem grzewczym od polskiej marki – model EVO HEAT od Diverse

Następny

Tutti Frutti Malina&Jeżyna – to działa, na ciała!

Zobacz również to: