fbpx
niedziela, 14 lipca 2024

Pierwsze płatki śniegu oraz przenikliwy mróz za oknem. To scenariusz, który jest nieunikniony i czeka nas już niebawem. Nie oznacza to jednak że jedynym rozwiązaniem jest zabarykadowanie się w domu pod ciepłym kocem. Marka Diverse, jako pierwsza w Polsce znalazła sposób na nadchodzącą zimę!

Kurtka EVO HEAT to innowacyjny model z kolekcji EVOLUTION wyposażony w system ogrzewania. Została zaprojektowana specjalnie dla osób przebywających w zimnym klimacie i niesprzyjających warunkach pogodowych. Jak to działa? Na plecach kurtki zamontowany jest panel grzewczy, który włącza się po uruchomieniu przycisku zamontowanego na zewnątrz, na wysokości piersi. System jest oparty na wykorzystaniu baterii typu power bank* i posiada trzy różne poziomy grzania – letni, ciepły i najcieplejszy. Długość ogrzewania utrzymuje się odpowiednio od 2 go 6 godzin, w zależności od wybranego poziomu. Informację o sposobie grzania, na jaki się zdecydowaliśmy można uzyskać patrząc na mrugającą diodę, która świeci się w różnych kolorach – czerwonym, białym i niebieskim.

EVO HEAT występuje w jednej wersji kolorystycznej – klasycznej czerni. Jej uniwersalność, najwyższa jakość wykonania, a także niezwykła funkcjonalność sprawi, że nadchodząca zima będzie łatwiejsza do zniesienia. A już na pewno – zdecydowanie cieplejsza!

Ten unikatowy model będzie dostępny stacjonarnie jedynie w 5 salonach w Polsce – Diverse Gdańsk Forum Man, Diverse Katowice Silesia, Diverse Warszawa Arkadia, Diverse Kraków Bonarka oraz Diverse Tarnów Gemini, a także w sklepie internetowym diversesystem.com.

Poprzedni

Kocie okulary na 4 sposoby!

Następny

The Hey Honey for EDITED – najnowsza kolekcja sportowa marki

Zobacz również to: