fbpx
czwartek, 18 lipca 2024

Marka Renee startuje właśnie z nową kampanią związaną z maseczkami, by wprowadzić modę na ich noszenie ale i nieść pomoc! Ochrona w dobrym stylu – to jej główne hasło.

Zespół projektantów stworzył 8 unikatowych wzorów maseczek ochronnych wielokrotnego użytku. Każda ma piękne, kwiatowe printy, pasujące do codziennych stylizacji.

W akcji wzięła udział ambasadorka akcji Renee Pomaga – Marta z bloga Superstyler oraz inne reneegirls: Magdalena Swat, Mirabelove, Olivka_blog i Milena_blog. Do swoich pomysłów na stylizacje wykorzystały unikatowe maseczki ochronnych Renee.

To, co najważniejsze w tej akcji, to czynienie dobra – całkowity dochód ze sprzedaży maseczek, których koszt to 17.99 pln, zostanie przekazany na zakup nowych, jednorazowych maseczek dla szpitali.

Maseczki są wielorazowego użytku, wykonane ze 100 % bawełny, z kieszonką na wymienny filtr, pakowane pojedynczo wraz z instrukcją użytkowania. Posiadają certyfikat OEKO-TEX-IW 00180 STANDARD 100, gumki oraz elastyczny nosek. Zwiększają Twoje bezpieczeństwo.

Bądź wzorem, noś modne motywy i bądź zawsze stylowa!

Maseczki stały się nieodłącznym elementem stylizacji. Zobacz, z czym połączyły je Reneegirls tworząc super stylizacje. Znajdziesz je tu: https://bit.ly/2XfuUrS

Zainspiruj się i znajdź idealną maseczkę dla siebie!

 

Poprzedni

Dzień Dziecka tuż tuż! Sprawdź propozycje prezentów dopasowanych do wieku malucha

Następny

FORMA NA LATA

Zobacz również to: