fbpx
wtorek, 23 kwietnia 2024

EDYCJA LIMITOWANA: KOLEKCJA SPORTOWA

Marka mody i akcesoriów przedstawia nową serię  edycji limitowanych, która będzie wprowadzana podczas tego sezonu. Pierwsza propozycja to Kolekcja Sportowa, kolekcja kapsułowa, która jest inspirowana sportem: ruchem, równowagą i rytmem. Stworzona dla kobiet żyjących w mieście, które pomiędzy codzienną gonitwą znajdują czas na zadbanie o siebie.

Wrzesień to dobry moment na zmiany lub na powrót do tego, co zostało na jakiś czas zawieszone. Marka stawia nam wyzwanie, aby nie stracić orientacji i aby każde ciało mogło się odpowiednio wyrazić. Nie ma wątpliwości, że dobrostan i wygoda również są częścią mody.

Nowa kolekcja jest dostępna od tego tygodnia w wybranych sklepach stacjonarnych oraz online.

KOLEKCJA

Kolekcja Sportowa łączy elementy, które zachowują idealną równowagą pomiędzy wygodą i estetyką. Znane akcesoria marki są interpretowane na nowo. Naszą uwagę zwracają takie produkty jak torba sportowa z nylonu czy buty sportowe, które łatwo stają się przedmiotem pożądania.

Top i legginsy sportowe są zaprojektowane w taki sposób, aby ciało miało wolność ruchu. Oprócz tego zostały wprowadzone rzeczy bardziej techniczne jak butelka na wodę i mata do jogi.

W tej kolekcji tkaniny techniczne i futurystyczne mieszają się z neutralnymi kolorami, będąc w zgodzie z obecnymi trendami. Widać miejskie wpływy w takich modelach jak bluzy oversize i czapki z daszkiem.

To części garderoby, które mogą być używane na siłowni, w parku czy na ulicy miasta.

 

Poprzedni

Maszyny takie jak ja

Następny

W trendzie zero waste - szampony w kostce Biovax Botanic

Zobacz również to: