fbpx
piątek, 1 grudnia 2023

Zadbaj o siebie za pomocą naturalnych i sprawdzonych metod

Wykorzystaj koreańskie rytuały piękna. Zadbaj o swoją skórę i wewnętrzny blask za pomocą naturalnych, sprawdzonych metod.

Dzięki tej książce możesz stać się kimś, kto promienieje pięknem, energią i pewnością siebie. Dowiedz się, na czym dokładnie polega ten nieodparty magnetyzm i jak możesz go w sobie rozwinąć. Poznaj metody na to, aby zamanifestować całą obfitość, piękno i radość, których nie tylko pragniesz, ale na które zasługujesz. Ten poradnik to magiczny 12-tygodniowy program miłości do siebie, który pokaże ci, jak emanować wewnętrznym i zewnętrznym blaskiem.

Dzięki informacjom zawartym w tej książce:

• poznasz proste metody pielęgnacji skóry i masażu bez drogich kosmetyków i inwazyjnych zabiegów estetycznych;

• wypróbujesz głęboką praktykę miłości do siebie, wzniesiesz się na wysokie wibracje;

• zaczniesz traktować swoją skórę „jak najdroższy jedwab na ziemi”, a ciało jak świątynię i zasób niezwykłej energii;

• zastosujesz praktyczne rytuały i ćwiczenia umysłu, takie jak medytacje, afirmacje i prawo przyciągania;

• nauczysz się ponad pięćdziesięciu prostych, a zarazem potężnych rytuałów promienności, takich jak masaż dla blasku, peeling odnawiający czy oczyszczająca moc śmiechu;

• poznasz prawdziwe historie z życia wzięte, które zainspirują cię do stania się magnetyczną siłą manifestującą poprzez przywrócenie swojej wartości, rozbudzenie kobiecej energii i połączenie się ze swoim Wyższym Ja.

O Autorce:

Angela Jia Kim – założycielka Savor Beauty, marki naturalnej pielęgnacji skóry i SPA do twarzy, inspirowanej koreańskimi rytuałami piękna i miłości własnej. Była również międzynarodową pianistką koncertową. Nazywana przez MindBodyGreen „nieoczekiwaną wirtuozką piękna”, stworzyła nagradzane produkty do pielęgnacji skóry w swojej kuchni, stała się przypadkowym przedsiębiorcą i zbudowała wielomilionowy koncern wokół filozofii manifestowania piękna, blasku i równowagi. Prowadziła setki warsztatów dla kobiet, a jej Savor Beauty Planner sprzedał się w ponad 100 000 egzemplarzy. Jej produkty do pielęgnacji skóry i SPA w Nowym Jorku zostały wybrane jako „Best of New York” i były prezentowane w najlepszych publikacjach, takich jak Vogue, Goop, Elle, Allure i InStyle.

Poprzedni

Tożsamość płciowa

Następny

Bądź dobrą mamą... dla swojej skóry!

Zobacz również to: