fbpx
czwartek, 13 czerwca 2024

Zamień marzenia na rzeczywistość!

Chcesz przyciągnąć swoją bratnią duszę, znaleźć idealną pracę, kupić wymarzony dom lub po prostu zaznać więcej spokoju wewnętrznego? Niezależnie od tego, czego pragniesz, „Manifestuj i przyciągaj lepszą przyszłość” nauczy Cię, jak to do siebie przyciągnąć! Międzynarodowy bestseller trenerki samorozwoju i „królowej manifestowania”, Roxie Nafousi, w polskich księgarniach pojawi się już 11 października!

Przejmując kontrolę nad swoimi myślami, przekonaniami, działaniami i emocjami, możesz odblokować magię wszechświata i wnieść do swojego życia dobrą energię. Roxie Nafousi w siedmiu prostych krokach uczy, jak zrozumieć sztukę manifestacji i stworzyć życie, o jakim zawsze marzyłeś.

„Manifestuj i przyciągaj lepszą przyszłość” nauczy Cię, jak uwolnić się od ograniczających przekonań i zwątpień, które mogą pojawić się na Twojej drodze, i zacząć wprowadzać pozytywne zmiany do swojej codzienności. Ten praktyczny przewodnik napisany został z myślą o każdym, kto chce poczuć większą kontrolę nad swoim życiem. Dzięki niemu odblokujesz w sobie prawdziwą magię i rozpoczniesz podróż do przekształcania marzeń w rzeczywistość!

Roxie Nafousi – jest trenerką samorozwoju, ekspertką manifestacji, ambasadorką Fundacji Zdrowia Psychicznego i prowadzącą popularną serię podcastów „The Moments That Made Me”. Jej zaangażowanie w zmianę życia ludzi cierpiących z powodu problemów ze zdrowiem emocjonalnym i psychicznym oraz pomaganie im w realizacji ich potencjału sprawiło, że stała się znaną i szanowaną postacią w świecie wellness.

Poprzedni

Psychologia procesu w relacjach

Następny

Postaw na profesjonalną pielęgnację cery naczynkowej

Zobacz również to: