fbpx
niedziela, 14 lipca 2024

Odkryj w sobie czarny charakter!

Spojrzenie ostre jak brzytwa, długa grzywka, czarne warkocze i wielkie kołnierzyki – po tym poznacie Wednesday Addams. Jak również po zdecydowanym działaniu, niewzruszonych decyzjach i głębokim przekonaniu o tym, że ma prawo być, kim jest. Bo KAŻDY z nas ma do tego prawo!

Od Wednesday Addams możecie się wiele nauczyć. I nie chodzi o wypychanie zwierząt ani grę na wiolonczeli. Chodzi o asertywność, zdrowe stawianie granic i szacunek do samych siebie. Nawet jeśli komuś się to nie spodoba i uzna, że zachowujesz się nikczemnie, bo nie robisz tego, czego chcą inni. Wiesz co? Witaj w erze nikczemności! Wszyscy zasługujemy na to, by żyć w zgodzie ze sobą!

Dowiedz się, jak stanąć za sterami własnego życia – tak jak Wednesday. W tej książce znajdziesz mnóstwo porad, ilustracji, cytatów i praktycznych wskazówek, jak stawiać siebie na pierwszym miejscu, rezygnować z toksycznych znajomości i cieszyć się pasjami, które cię ekscytują. Kochaj siebie i żyj swoim życiem.

Co więc zrobiłaby Wednesday? Wednesday żyłaby po swojemu!

Zajrzyj do tego przewodnika i zainspiruj się kultową bohaterką!

Wednesday Addams to obecnie najsłynniejsza nastolatka na świecie. Pokochały ją nie tylko jej rówieśnice, ale również wiele innych kobiet, nie tylko fanki twórczości Tima Burtona. Serial „Wednesday”, wyprodukowany przez Netflix zyskał ogromną popularność na całym świecie, bijąc rekordy oglądalności. W ciągu pierwszego tygodnia od swojej premiery użytkownicy Netfliksa obejrzeli ponad 341 milionów godzin tego serialu, który pobił pod tym względem dotychczasowego rekordzistę, czwarty sezon „Stranger Things”. Serial został numerem jeden w 83 krajach (na 93, w których działa Netflix).

Poprzedni

Postaw na profesjonalną pielęgnację cery naczynkowej

Następny

Dziwna i uparta wytrwałość

Zobacz również to: