fbpx
wtorek, 21 maja 2024

Międzynarodowy bestseller, prawa sprzedane do ponad dwudziestu krajów, nagrodzony International Thriller Writers Awards w kategorii Best Hard Cover Novel.

Nowe polskie tłumaczenie.

Pierwszy thriller Todda Rittera napisany pod pseudonimem Riley Sager (2017), autora thrillerów: Wróć przed zmrokiem, Zamknij wszystkie drzwi, Moje ostatnie kłamstwo, Tylko przetrwaj noc.

Polecany przez Stephena Kinga i Lisę Gardner:

„Fenomenalny thriller. Najlepszy, jaki przeczytasz w tym roku”.
Stephen King

„To najlepsza książka tego roku. Ocalałe cię potrzebują”.
Lisa Gardner

To miały być zwykłe wakacje z przyjaciółmi. Tylko Quincy udało się ujść z życiem. Z bestialskiej masakry uratował ją Coop, policjant, który właśnie przybył na miejsce zdarzenia. Nie jest pierwsza, która jako jedyna przetrwała zbiorowy mord. Nic dziwnego, że media próbują zrobić z niej kolejną tak zwaną Ocalałą.

Oprócz Quincy są jeszcze Sam i Lisa.

Łączy je trauma. Nie zgadzają się na wspólny występ w telewizji, próbują zapomnieć o swoich koszmarach. Quincy kończy studia, znajduje chłopaka i buduje sobie życie na Manhattanie. Wymazuje z pamięci koszmarne przeżycia. Wkrótce dowiaduje się jednak, że Lisa ginie w wyniku upozorowanego samobójstwa, a w progu jej domu staje Sam. Zostaje zmuszona do konfrontacji ze strachem. Co naprawdę wydarzyło się wtedy w Pine Cottage? Czy ocalała zawsze może być tylko jedna?

Riley Sager – pseudonim literacki Todda Rittera, amerykańskiego pisarza, autora bestsellerowych thrillerów, w tym Wróć przed zmrokiem, Zamknij wszystkie drzwi, Domu po drugiej stronie jeziora, laureata International Thriller Wri- ters Awards za książkę Ocalałe. Wcześniej pracował jako dziennikarz, redaktor oraz grafik. Pochodzi z Pensylwanii, obecnie mieszka w Princeton w stanie New Jersey.

Poprzedni

Until you

Następny

Kosmetyki pachnące owocami

Zobacz również to: