fbpx
wtorek, 21 maja 2024

Najlepsze od lat holistyczne w Polsce znajdujące się w mazowieckim hotelu Manor House SPA rozszerzyło ofertę o kosmeceutyki Chrissie Cosmetics oraz infuzję tlenową Jeunesse O2. Marki pochodzą od włoskiego producenta Vivipharma SpA, który ma 40-letnie doświadczenie w branży SPA.

Zabiegi infuzji tlenowej i tlenoterapii WellOxy są nieinwazyjne i skuteczne, a skóra twarzy jest po nich odmłodzona i zrelaksowana. System oparty o urządzenie medyczne Hi – Tech renomowanego producenta z USA pozyskuje z powietrza tlen o stężeniu 93% i precyzyjnie przekazuje go na skórę pod odpowiednim naciskiem. Infuzja tlenowa polega na rozprowadzaniu skoncentrowanego tlenu z substancjami aktywnymi. Tak podany preparat skutecznie przenika do skóry. Tlenoterapia wspomaga procesy: dotlenienia skórę za pomocą skoncentrowanego tlenu, wspiera siły witalne organizmu. Efekty odmładzające są widoczne nawet po pierwszym zabiegu. Zaleca się wykonanie serii zgodnie z potrzebami skóry.

Profesjonalne kosmetyki Chrissie Cosmetics opierają się na nurcie Slow Anti-Aging. Produkty tej marki stworzone są na bazie opatentowanej magnetyzowanej wody która zwiększa stabilność i spójność formuł kosmeceutyków oraz poprawia transport cząsteczek składników aktywnych w głąb skóry i wzmacnia ich biodostępność. Cechy wyróżniające markę: biokosmetologia (stymulacja naturalnych procesów naprawczych w skórze dzięki bogactwu aktywnych składników m.in. koloidalne złoto i platyna, peptydy, antyoksydanty), glikobiologia (nauka o cukrach), neurokosmetyka (peptydy oraz substancje działające jak tzw. botox like), litoterapia (m.in. malachit, hematyt, turmalin zielony, krzem, cynk) oraz wspomniana już woda magnetyzowana.

 „W naszym holistycznym SPA patrzymy na organizm całościowo, promujemy filozofię slow life i siłę harmonii. Starannie dobieramy terapie i kosmetyki składające się na autorski program odmładzający Alchemii Zdrowia® Manor House SPA. Co ważne, pracujemy wyłącznie na naturalnych metodach skupiając się na tych, które pobudzają naturalną zdolność organizmu do autoregeneracji.” – mówi Magdalena Głowacka kierująca SPA w hotelu Manor House SPA i dodaje: „Kosmeceutyki Chrissie oraz Jeunesse O2 doskonale wpisują się w przyjęte przez nas założenia, a unikalne procedury zabiegowe
i rytuały z nimi związane są nie tylko skuteczne, ale i przyjemne. Jest to bardzo ważne, bowiem do SPA jeździmy, by wypięknieć i odpocząć. Po wprowadzeniu tych nowości naszym Gościom łatwiej osiągnąć dobrostan”.

Tlen ma dobroczynnie działanie: zmniejsza kolonie bakterii beztlenowych, wycisza pracę gruczołów łojowych, wspomaga gojenie się stanów zapalnych, pobudza krążenie w skórze, zwiększa jej elastyczność i dotlenia ją. Zabieg infuzji tlenowej może być wykonywany przez cały rok, również u kobiet w ciąży i matek karmiących, nie wymaga rekonwalescencji. Jedynymi przeciwskazaniami są przerwanie ciągłości skóry, gorączka, grypa i zapalenie zatok.

Obie marki we Włoszech dostępne są w specjalistycznych aptekach oraz ekskluzywnych hotelowych SPA. Wyróżniają je wyjątkowe rytuały SPA na skórę głowy, włosy, twarz i ciało. Dystrybutorem na Polskę jest firma, która specjalizuje się w trychologii (problemy z włosami i skórą głowy), kosmetologii i refleksologii.

W kompleksie Manor House SPA, który jest enklawą dla dorosłych (hotel bez dzieci), przyjazną weganom i alergikom, otoczoną przepięknym, zabytkowym parkiem, Biowitalne SPA pełni rolę szczególną. Z powodzeniem działa tu Akademia Holistyczna Alchemia Zdrowia®, a wiele terapii z niezwykle bogatego Menu SPA jest unikatowych w skali kraju. W Manor House SPA można zrelaksować się i zadbać o siebie na poziomie ciała i duszy, wzmocnić organizm i przywrócić wewnętrzną równowagę.  Można też pobudzić drzemiące w nas siły witalne. A wszystko dzięki naturalnym metodom, bliskości przyrody i dobrym siłom natury.

Więcej informacji na:  www.manorhouse.pl

Poprzedni

Wrangler i Lee - pokaz nowej kolekcji SS19

Następny

RUSZA SEPHORA BEAUTY LAB 2019

Zobacz również to: