fbpx
czwartek, 25 lipca 2024

Wnętrze powinno być nie tylko estetyczne, ale także funkcjonalne. Połączenie maksymalnego komfortu użytkowania z wyjątkowym designem, oddającym charakter domowników stanowi nie lada wyzwanie. Naprzeciw tym potrzebom wychodzi firma Peka, oferująca szeroką gamą produktów organizujących i porządkujących domową przestrzeń. Ich trwałość i niezawodność potwierdzają usatysfakcjonowani użytkownicy oraz liczne certyfikaty.

Jednym z oferowanych przez markę Peka systemów jest Hawa. Daje on możliwość ukrycia przestrzeni za drzwiami schowanymi do wnęki zbudowanej między korpusami, co nie zaburza estetyki wnętrza po otwarciu frontu. To idealna opcja ukrycia kuchni, biura czy garderoby, zwłaszcza, gdy nie chcemy, aby nasza przestrzeń była widoczna dla gości. Zamknięcie jej daje efekt naturalnej powierzchni mebla, nie zaburzając wizualnej strony ukrywanego pomieszczenia. Z kolei brak szyn w dolnej części to wygoda oraz bezpieczeństwo.

Extendo, czyli praktyczne, wygodne półki o wszechstronnym zastosowaniu użytkowania i ciekawym designie. Posiadają one ergonomiczny kształt i są wyprofilowane z jednolitej blachy, w taki sposób, by zachować wysoką sztywność. Sprawdzają się zarówno w wyposażeniu wysokich słupków w kuchni, szafek zlokalizowanych nad czy pod piekarnikiem, jak również w garderobie. Całość można dopasować do indywidualnych potrzeb użytkownika, dzięki zastosowaniu dowolnej ilości półek w dogodnych odstępach, w szafkach o różnej szerokości frontu. Dodatkowo, dno zabezpieczone jest matą antypoślizgową zapobiegającą przesuwaniu się przedmiotów podczas wysuwania i wsuwania półek. Do półek można zastosować również funkcjonalne dodatki: magnetyczne barierki , podziałki Libell czy dodatkowe nadstawiane półki, które podwyższają ich funkcjonalność i umożliwiają dostosowanie do indywidualnych potrzeb użytkownika.

Kolejną innowacyjną propozycją jest modułowy system półek Smartcube – wyróżnia go industrialny charakter, nowoczesny styl i geometryczna forma z możliwością rozbudowy. Dzięki nowoczesnemu kształtowi, atrakcyjnie prezentuje się w każdym wnętrzu. Jak wskazuje nazwa CUBE – to swego rodzaju koncepcja architektoniczna, która powstała na podstawie kostki. Można go stosować pojedynczo lub w zestawach. To praktyczne rozwiązanie do zastosowanie w kuchni, salonie, pokoju czy korytarzu. Sprawdzi się zarówno jako samodzielna półka, jak i w formie rozbudowanego regału czy zintegrowanej części istniejących mebli. Gotowe kubiki z dopasowanymi półkami dostępne są w kilku modułach, zarówno w poziomie, jak i w pionie. Dostępny jest w wykończeniu z nierdzewnej stali oraz anodowanej czarnej stali. Dodatkowe elementy można kupować oddzielnie, tworząc własne konstrukcje. Idealnie wpasowuje się w nowoczesne, loftowe wnętrza.

System Pecasa to komfort i elegancja w organizacji przestrzeni. To również aranżacja bez ograniczeń, która zapewnia różnorodność i indywidualność zestawień, dzięki czemu system można wykorzystać w pokoju dziennym, domowym biurze, garderobie i szafie wnękowej. Przeszkodą nie są nawet przestrzenie pod skośnymi sufitami. Pecasa nada im stylowy charakter i praktycznie wykorzysta pozornie trudną do zagospodarowania przestrzeń. Połączenie wygody i indywidualizmu nada naszym wnętrzom wyjątkowego charakteru bez względu na ich wielkość i rozkład. Na jednaj stosunkowo niewielkiej ścianie można zamontować telewizor, bardzo wytrzymałe metalowe półki o prostej konstrukcji i delikatnej fakturze oraz inne akcesoria meblowe. W listwę może zostać także wmontowany systemem oświetlenia. Podstawę stanowi centralny profil ścienny plus komponenty modułowe, pozwalające stworzyć swój własny, jedyny w swoim rodzaju mebel. Komponenty można rozmieszczać na dowolnych wysokościach niezależnie od ich rodzaju. W zależności od rodzaju materiału wykonania półek dostępne są trzy rodzaje wsporników do drewna litego, płyty meblowej i szkła.

Systemy oferowane przez markę Peka służą wygodzie domowników oraz pomagają optymalnie urządzić i zagospodarować wnętrza mebli, a zwłaszcza szafek. Dzięki tak uporządkowanej przestrzeni cały dom zyskuje na funkcjonalności, a jego mieszkańcy cieszą się wygodą designerskiego użytkowania. W końcu to ergonomia jest dla Peki najważniejsza.

Więcej szczegółów na stronie: www.peka.pl.

Poprzedni

RUSZA SEPHORA BEAUTY LAB 2019

Następny

Maybelline New York MAKE UP LASH SENSATIONAL

Zobacz również to: