fbpx
czwartek, 25 lipca 2024

Codzienne kupowanie plastikowej butelki z wodą do pracy lub szkoły, ma negatywny wpływ nie tylko na nasz portfel, ale także i środowisko. Dlatego zacznij żyć w zgodzie z naturą i poznaj doskonałą alternatywę jaką są butelki wielorazowego użytku. Dowiedz się na co zwrócić uwagę przy wyborze tej idealnej, która posłuży Ci przez wiele lat – i to na wiele sposobów!

Pojemność

Wybierając doskonałą butelkę do pracy, istotne jest, aby skupić się na jej pojemności. Warto wybrać taką, którą z łatwością zmieścimy do torby, lub plecaka, a także nie odczujemy ciężaru i dyskomfortu podczas noszenia jej w dłoni. Zalecaną pojemnością jest 500ml, dzięki temu spokojnie możemy ugasić pragnienie, a także zabrać ją ze sobą w każde miejsce.

Materiał

Uwielbiasz smak gorącej kawy lub herbaty, jednak często śpiesząc się do pracy nie masz czasu jej wypić? Jeżeli tak, to odpowiednim materiałem dla Ciebie będzie stal nierdzewna z podwójnymi ściankami, które dzięki wytworzonej pomiędzy nimi próżni, utrzymają ciepło na dłużej, pozwalając nam rozkoszować się naszym ulubionym smakiem, nawet gdy jesteśmy już w pracy. Możemy utrzymać ciepło napoju lub jego chłód – co wyjątkowo docenimy podczas upalnych dni.

Uwaga na szczelność

Nikt z nas nie chce, aby istotne dokumenty albo laptop, które nosimy w torbach, zostały zalane. Dlatego właśnie przy wyborze odpowiedniej butelki należy pamiętać o sprawdzeniu tego najważniejszego z kryteriów – jakim jest szczelność. Butelka, która nie zaleje niczego podczas jej przenoszenia, powinna posiadać uszczelkę, solidny korek lub silikonowy element zabezpieczający. Dzięki temu, uchronimy się przed niechcianym wypadkiem.butelki do pracy wyspa-kobiet.pl

Jaką butelkę wybrać?

Szukając tej idealnej butelki do pracy, powinniśmy zwrócić uwagę na produkty firmy Wink, które doskonale spełnią nasze oczekiwania. Termiczne butelki wielorazowego użytku, posłużą nam przez lata, ponieważ wykonane są ze trwałej, wysokiej jakości stali nierdzewnej 18/8. Ten materiał, dzięki podwójnym ściankom, doskonale trzyma temperaturę, nawet do 24 godzin.

Niewielki i smukły kształt świetnie dopasowuje się do dłoni, a w połączeniu z odpowiednią pojemnością oraz wagą zmieści się w każdej torebce lub plecaku, nie stanowiąc dla nas dyskomfortu lub dodatkowego ciężaru. W butelkach marki WINK nie najdziemy również szkodliwego BPA, który służy do utwardzania i produkcji większości tworzyw sztucznych. Mocny, solidny korek gwarantuje szczelność, dzięki czemu oszczędzi nam zbędnego stresu oraz sprawdzania co moment czy zawartość torby nie uległa zalaniu. Wielkim atutem produktu, są także niesamowite modne wzory oraz kolory, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie.

Z tą wiedzą, wybór odpowiedniej butelki do pracy nie będzie dla nas problemem. Zwracając uwagę na te kryteria wybierzemy produkt, który zapewni nam komfort i przyjemność z dbania o nasze nawodnienie, a także o naszą planetę.

Poprzedni

Zdrowa przekąska na ratunek metabolizmu

Następny

Bez stołu i krzeseł – tu mieszka ktoś wyjątkowy

Zobacz również to: