fbpx
czwartek, 18 lipca 2024

Jeśli przyjmiemy założenie, że jesteśmy tym, czym oddychamy… czym będziemy w naszym kraju, czy w innych, równie zanieczyszczonych miejscach świata? Odpowiedź z pewnością nie napawa optymizmem. Jednak ludzkość i tym razem znalazła odpowiedź na jeden z najbardziej palących problemów współczesności. MATEKO kolejny raz rewolucjonizuje rynek. By uchronić nas przed negatywnym działaniem coraz bardziej zanieczyszczonego powietrza, które wdychamy, narażając swoje życie i zdrowie, wprowadza na rynek Zielony oczyszczacz powietrza GAP – Green Air Purifier Lavender 3. Dzięki niemu możemy oddychać czystym oraz świeżym powietrzem, przepełnionym leśnym aromatem.

Dobra jakość powietrza, podobnie jak odpowiednia dieta oraz aktywność fizyczna, to niezbędne elementy zdrowego stylu życia. Natomiast tak jak mamy wpływ na to, co ląduje na naszym talerzu, czy jaki rodzaj ruchu wybieramy, tak niestety nie mamy możliwości kontrolowania tego, co dzieje się za naszymi oknami. Mamy jednak moc sprawczą, by w pełni decydować, jakie powietrze wdychamy w swoim domu. W dobie wszechobecnie występującego smogu posiadanie oczyszczacza powietrza staje się koniecznością, taką samą jak posiadanie lodówki, czy pralki. To inwestycja w zdrowie i życie, których ochrona wymaga od nas zdecydowanego działania. W tej kwestii warto sięgnąć po coś wyjątkowego.

Firma Mateko znając potrzeby osób świadomych i odpowiedzialnych troszczących się o dobro swoich najbliższych wprowadza na rynek urządzenie do wieloetapowego oczyszczania pomieszczeń, które poza nawilżaniem i jonizacją daje znacznie więcej. Więcej zalet i płynących z nich korzyści niż oferują inne obecne na rynku sprzęty.

Lavender 3 to model oparty na innowacyjnej technologii oczyszczania, pozwalającej oddychać czystym i rześkim powietrzem, w którym wyczuwalny staje się zapach lasu i roślin. A to za sprawą CYKLU LEŚNEGO, czyli reakcji biochemicznej, która naturalnie nawilża powietrze krążące w pomieszczeniu i wzbogaca je o mikroflorę niezbędną do zdrowego i komfortowego życia, pełną mikroorganizmów i naturalnych, leśnych zapachów

Zdecydowaną poprawę stanu zdrowia już od początku używania oczyszczacza GAP zauważą rodzice najmłodszych dzieci, którym sen z powiek w okresie jesienno-zimowym często spędzają nawracające infekcje, przewlekły kaszel, czy katar u ich pociech. To właśnie maluchy są najbardziej narażone na toksyczne substancje występujące w powietrzu, dlatego tak często borykają się z ciągłymi przeziębieniami oraz groźnymi dla ich zdrowia, a nawet życia, chorobami. Rodzice korzystający z tego urządzenia z pewnością docenią jego atuty, ponieważ podstawą sprawnego funkcjonowania całej rodziny i gwarancją przespanych nocy jest zdrowie wszystkich jej członków, zwłaszcza tych najmłodszych.

Również alergicy odczuwają zdecydowaną poprawę komfortu życia dzięki oczyszczonemu powietrzu w miejscach, w których przebywają. W znacznym stopniu zmniejszają się u nich objawy alergii, czy też astmy, znika łzawienie i podrażnienie oczu oraz przesuszona śluzówka nosa, a jak wiadomo, dolegliwości te mogą powodować duży dyskomfort.

Lavender 3, jak przystało na oczyszczacz powietrza, wyposażony jest w filtry, które wychwytują aż 99,99% szkodliwych substancji m.in.: pyłki roślin, toksyczne zanieczyszczenia i alergeny. Zmniejszają również ilość bakterii, wirusów oraz smogu. Cechą szczególnie wyróżniającą Green Air Purifier są jego walory estetyczne i możliwość uprawiania w bardzo oryginalnej formie, bo w zintegrowanej donicy hydroponicznej, większości powszechnie dostępnych roślin – nieocenionych sprzymierzeńców człowieka w walce z zanieczyszczeniami powietrza.

Sprzęt jest bardzo wygodny w użytkowaniu, wymaga jedynie uzupełniania zbiornika wodą. Łatwo nim manewrować dzięki specjalnie wbudowanym rolkom, co jest niezwykle pomocne gdy chcemy przenieść urządzenie do innego pomieszczenia, np. do sypialni na czas snu. Charakteryzuje go wyjątkowo cicha praca. To dobra wiadomość dla osób ceniących ciszę, zwłaszcza nocą, bo wówczas oczyszczacz pracuje w trybie nocnym, nie zakłócając wypoczynku.

Prosty i nowoczesny design Zielonego oczyszczacza sprawia, że dobrze komponuje się on z każdym wnętrzem i cieszy oko nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Szczegółowe informacje dostępne na stronie https://mateko.pl/mateko-gap/

Poprzedni

TWOJA WŁASNA GWIAZDKA

Następny

Ekologiczne podpaski dla dziewcząt

Zobacz również to: