fbpx
sobota, 13 lipca 2024

Panasonic rozpoczyna długofalową współpracę z ambasadorem marki – Maciejem Maniewskim, mistrzem fryzjerstwa i twórcą Akademii Maniewski, który do 2022 roku będzie wspierał markę w działaniach wizerunkowych.

Maciej Maniewski jest związany z fryzjerstwem od ponad dwudziestu pięciu lat. Jest właścicielem siedmiu salonów fryzjerskich zlokalizowanych w prestiżowych lokalizacjach w Polsce oraz założycielem Akademii Maniewski, w której szkolą się najlepsi fryzjerzy w kraju. Od lat współpracuje z branżą fashion i jest stylistą na planach filmowych. W 2016 roku zadebiutował jako prowadzący program „Afera fryzjera“ na antenie TVN Style.

W ramach współpracy Maciej Maniewski będzie brał czynny udział w działaniach promocyjnych marki oraz promował markę w social media, występował jako ekspert w tutorialach związanych z pielęgnacją i stylizacją włosów.

Panasonic

Współpraca obejmie w szczególności promocję suszarek Panasonic EH-NA98 oraz EH-NA65CN/K wyposażonych w innowacyjną technologię nanoe™, która zapewnia poprawę kondycji włosów i pielęgnuje skórę głowy. Cząsteczki nanoe™ wnikają w głąb włosów, zapewniając im optymalny poziom nawilżenia, dzięki któremu włosy są wyraźnie gładsze, lśniące, nie puszą się i łatwiej poddają stylizacji oraz modelowaniu. Jedyna taka technologia od Panasonic.

To nie pierwszy raz, kiedy Maciej Maniewski wspiera markę Panasonic. W przeszłości Maciej m.in. nagrywał poradniki związane z pielęgnacją włosów, w których prezentował pielęgnacyjne funkcje suszarek Panasonic.

O firmie Panasonic

Panasonic Corporation jest światowym liderem w rozwoju różnorodnych technologii i rozwiązań elektronicznych dla klientów z branży elektroniki użytkowej, mieszkaniowej, motoryzacyjnej i B2B. Firma, która w 2018 r. obchodziła 100-lecie istnienia, rozwinęła swoją działalność na całym świecie i obecnie posiada 528 spółek zależnych i 72 spółki powiązane na całym świecie, odnotowując skonsolidowaną sprzedaż netto w wysokości 61,9 miliardów euro (7,49 trylionów jenów) za rok zakończony 31 marca 2020 r. Firma jest zaangażowana poszukiwanie nowych wartości poprzez innowacje w różnych działach i wykorzystuje swoje technologie, aby stworzyć lepsze warunki życia i lepszy świat dla swoich klientów. Więcej informacji o firmie Panasonic znajduje się na stronie: http://www.panasonic.com/global.

Poprzedni

Pizzeria

Następny

Co przygotować na drugie śniadanie w szkole?

Zobacz również to: