fbpx
czwartek, 13 czerwca 2024

Opaski Bluon.me ułatwiające odnalezienie dzieci, dorosłych i zwierząt są już dostępne w Polsce

Wakacje to czas, w którym notuje się najwięcej zaginięć dzieci. Pochłonięci widokiem nowych miejsc, krajobrazów i innych atrakcji możemy się nawet nie zorientować, kiedy maluch zniknie z zasięgu naszego wzroku. Dbając o bezpieczeństwo najmłodszych, firma Bluon wprowadziła do sprzedaży bransoletki pozwalające w łatwy i szybki sposób ich zlokalizować.
Ten niepozorny gadżet to prawdziwy must have każdego dziecka zapewniający spokój rodzicom i gwarantujący beztroski letni wypoczynek.

Jak działa opaska Bluon.me?

Po założeniu bransoletki należy ją zsynchronizować ze swoim komputerem lub smartfonem, wchodząc na podaną na opasce stronę. W przypadku telefonów komórkowych z aktywowaną technologię NFC – wystarczy zbliżyć go do opaski z odblokowanym ekranem. Niepotrzebna jest żadna aplikacja, tylko połączenie z internetem dostępne na dowolnym urządzeniu stacjonarnym lub przenośnym. Konfiguracja trwa kilka sekund. Bransoletka nie wymaga żadnej konserwacji: nie potrzebuje baterii, karty SIM czy opłaty abonamentowej.

Co zrobić, gdy dziecko się zgubi?

W przypadku zaginięcia zbliżenie bransoletki do jakiegokolwiek telefonu spowoduje uruchomienie alertu – na wszystkie połączone z opaską urządzenia zostanie wysłana informacja o dokładnej lokalizacji zagubionego dziecka, a wraz z nią najkrótsza trasa dojazdu. Dodatkowo, jeśli w pobliżu znajduje się jedna z ponad pięćdziesięciu tysięcy kamer internetowych na świecie, za pomocą strony Safeguard można sprawdzić w czasie rzeczywistym, co dzieje się w miejscu pobytu naszego malucha.

Praktyczna wielofunkcyjność

Opaski bluon.me są wodoodporne, co znacznie ułatwia ich utrzymanie w czystości, i dostępne w sześciu wersjach kolorystycznych. Na każdej z nich znajduje się charakterystyczny czarny pasek, który działa podobne jak chińska akupresura, dzięki czemu opaski mogą dodatkowo zapobiegać np. chorobie lokomocyjnej. Rozmiar bransoletek jest uniwersalny, odpowiedni zarówno dla dzieci w pierwszym, jak i dwunastym roku życia. Na odwrocie znajduje się instrukcja obsługi w języku angielskim, co zapewni dziecku bezpieczeństwo również podczas wczasów za granicą.

bransoletka bluon

Nie tylko dla dzieci

Opaski Bluon.me cieszą się bardzo dużą popularnością na południu Europy. Trafiły już do dziesiątek tysięcy rodzin i pomogły odnaleźć wiele dzieci we Włoszech i Hiszpanii. Z powodzeniem sprawdzają się także w przypadkach poszukiwań zaginionych osób starszych czy zwierząt.

Sprzedaż bransoletek w Polsce właśnie ruszyła. Można je zamówić na stronie producenta www.bluon.shop/pl.

Poprzedni

Stick – kosmetyk do zadań specjalnych na lato

Następny

Eri czarodziejka

Zobacz również to: