fbpx
poniedziałek, 11 grudnia 2023

Przed nami gorący, świąteczny okres poszukiwań najlepszych prezentów na Mikołajki i pod choinkę! Dla Mam, które zastanawiają się co można podarować swoim nastoletnim córkom mamy ciekawą propozycję. To kolekcja artykułów tekstylnych i papierniczych marki ST.RIGHT sygnowana przez Roksanę Węgiel – młodą gwiazdę polskiej sceny muzycznej. W kolekcji Earphones by Roxie znajdziecie między innymi designerski pamiętnik, w którym można zamknąć wszystkie dziewczęce tajemnice!

Okładkę zdobią dwukolorowe cekiny – czarne oraz w odcieniu pastelowego różu. Układ cekinów umożliwia zmianę położenia dając ciekawy efekt wizualny. Wnętrze pamiętnika wypełniają kartki z ozdobnymi motywami, a na każdej z nich znaleźć można zadruk z autografem Roksany Węgiel. Pamiętnik zamykany jest na kłódkę i posiada dwa kluczyki oraz tasiemkę do przekładania kartek. Czego można więc chcieć więcej od magicznego przedmiotu, który zna wszystkie sekrety młodości !

Jednak jeśli sam pamiętnik to za mało, do zestawu możecie dołączyć jakikolwiek produkt marki ST.RIGHT z najnowszej kolekcji, a do wyboru macie modne plecaki, piórniki, czy saszetki. Wszystko utrzymane jest w nowoczesnej konwencji modowej, w której dominuje srebro i czerń oraz motyw przewodni czyli tytułowe „earphones” – przenośne słuchawki układające się w kształt serca.

Zobacz więcej na: http://www.st-majewski.pl/pl/stright/kolekcje/earphones-roxie

Poprzedni

Znajdź swój idealny krem!

Następny

Atlas szczęścia – nowe, wzbogacone wydanie najlepszej książki na zimowe wieczory

Zobacz również to: