fbpx
niedziela, 3 marca 2024

Marka Fisher-price przygotowała wiele nowości na sezon jesień/zima 2019. Nowa linia Sensimals zachwyci rodziców najmłodszych pociech, a edukacyjne zabawki na pewno spodobają się starszym maluchom.

JEŻ USPOKAJACZ Z WIBRACJAMI

Jeż Uspokajacz z wibracjami to uroczy przyjaciel do przytulania, który pomaga wyciszyć dziecko w domu i w podróży, by mogło spokojnie zasnąć. Maluszek pokocha uroczy pyszczek jeżyka, milutkie materiały, łagodną muzykę i wibracje. Uspokajacz ma 4 różne ustawienia, które możesz dostosować do zmieniających się potrzeb dziecka. Miękki materiał, delikatna muzyka i uspokajające wibracje angażują rozwijające się zmysły dotyku i słuchu Twojego malucha.

Cena: 60zł

WYDRA USYPIANKA-PRZYTULANKA ODDYCHAJĄCY USPOKAJACZ

Wydra Oddychający uspokajacz od Fisher-Price to wyjątkowa pluszowa przytulanka, która uspokoi Twoje dziecko. Jej miękki brzuszek rytmicznie podnosi się i opada jak przy oddychaniu, co w naturalny sposób koi maluszka. Zabawka odtwarza też 3 minuty uspokajającej muzyki i innych dźwięków (takich jak bicie serca, słodkie pochrapywanie czy biały szum) oraz świeci delikatnym światełkiem. Dzięki słodkiemu pyszczkowi, miękkiemu materiałowi i satynowemu ogonkowi oddychająca wydra to idealna zabawka do spania dla Twojej pociechy.

Wartości edukacyjne:
• Zmysły: miękkie materiały, kojąca muzyka i światła oraz rytmiczne ruchy rozwijają zmysły dotyku, wzroku i słuchu, jednocześnie relaksując dziecko.
• Dobre nawyki: ta urocza przytulanka może stać się częścią codziennego układania do snu, pomagając w tworzeniu rytuału zasypiania.
• Bezpieczeństwo i zadowolenie: dzięki uroczemu pyszczkowi, kojącym ruchom i łagodnej muzyce wyderka pomoże wyciszyć Twoje dziecko i da mu poczucie bezpieczeństwa.

Cechy zabawki:
• dla dzieci od pierwszych dni życia
• 11 funkcji, które pobudzą zmysł wzroku, słuchu i dotyku
• wydra naśladuje uspokajające ruchy oddychania, co w naturalny sposób wycisza dziecko
• możliwość dostosowania ustawień: nawet 3 minuty muzyki, dźwięków i delikatne światłko
• wyjątkowo miękkie tkaniny – można prać w pralce po wyjęciu części elektronicznej

Cena: 150 zł

LAMA „ROŚNIJ ZE MNĄ” 4 W 1

Przyjazna lama Fisher-Price umożliwia zabawę na cztery sposoby w miarę wzrostu dziecka. Mięciutki wałeczek pomaga dziecku utrzymywać pozycję na różnych etapach rozwoju – od leżenia na pleckach, przez aktywności na brzuszku, po zabawy na siedząco i spacery z pluszowym zwierzakiem. W zestawie jest także dwustronna minimata z kieszonką do zabawy we wkładanie i wyjmowanie przedmiotów oraz trzy zabawki, w tym lusterko, które można przymocować do liścia w pyszczku lamy lub do minimaty!

Ta mięciutka lama dostarcza małemu odkrywcy przyjemnych bodźców wzrokowych, dźwiękowych i dotykowych.

Wartości edukacyjne:
• Zmysły: dzięki różnym materiałom, które maluch może dotykać i poznawać, zabawka pomaga rozwijać zmysły.
• Sprawność ruchowa: lama podpiera dziecko przy unoszeniu główki i podnoszeniu się podczas zabaw na brzuszku, wzmacniając mięśnie szyi i tułowia.
• Samoświadomość: kim jest ten uroczy maluch? Lusterko, które można przymocować w różnych miejscach, pomaga dziecku rozwinąć poczucie własnego ja – tak, ta buzia, którą oglądasz, jest Twoja, maluszku!

Cechy zabawki:
• mięciutki wałeczek dla niemowląt już od pierwszych dni życia
• 13 sensorycznych odkryć, które pobudzą zmysł wzroku, słuchu i dotyku maluszka
• 4 sposoby zabawy – zależnie od etapu rozwoju dziecka
• 3 dodatkowe zabawki, w tym marchewka gryzaczek ze żłobieniami (idealna „przekąska” do gryzienia dla ząbkującego malucha), lusterko do poznawania swojej buzi i grzechotka w kształcie arbuza
• Dwustronna minimata z kieszonką – do zabawy we wkładanie i wyjmowanie przedmiotów

Cena: 95zł

EDUKACYJNA MATA SENSORYCZNA DELUXE

Wspomóż rozwój sensoryczny Twojej pociechy dzięki tej wyjątkowej edukacyjnej macie od Fisher-Price®. Ta mięciutka aktywizująca mata do zabawy będzie wspierać integrację sensoryczną Twojego małego odkrywcy. Czeka Was wiele wesołych chwil, a o wygodę zadba wałeczek pod brzuszek, który zapewni dodatkowe wsparcie dla maluszka. W tej sensorycznej przygodzie będą towarzyszyć przyjazna wydra, która świeci się i wydaje dźwięki, gryzaczek do gryzienia w kształcie listka, mięciutki leniwiec, pachnąca chmurka i wiele innych elementów wspomagających rozwój. Są nawet rozkładane miękkie karty z numerami kolejnych miesięcy – można je wykorzystać podczas robienia zdjęć uwieczniających postępy rozwojowe Twojego dzielnego malucha!

Zabawa, która rozwija. Zmysły: światła, dźwięki, różnorodne materiały – ta mata jest wypełniona po brzegi elementami stymulującymi zmysły niemowlęcia! Sprawność ruchowa: zabawne zwierzątka znajdujące się nad głową maluszka zachęcają do sięgania po nie i dotykania ich podczas leżenia oraz zabawy, co poprawia sprawność ruchową. Zręczność: chwytanie zabawek i wkładanie gryzaczka do buzi wpływa na rozwój zręczności i koordynacji ręka-oko.

· Mięciutka, pobudzająca zmysły mata aktywizująca dla niemowląt – już od pierwszych dni życia
· 20+ sensorycznych odkryć, które zaangażują aż 5 zmysłów dziecka
· Duża mata do zabawy z mięciutką lamą i wałeczkiem pod brzuszek (można prać w pralce)
· 5 odczepianych zabawek z funkcjami angażującymi różne zmysły: wydra, która świeci się i wydaje dźwięki, pachnąca chmurka, lusterko, liść gryzaczek i leniwiec przytulanka
· Łuki do zawieszania zabawek w kontrastowych kolorach i zdejmowane szeleszczące karty z numerami miesięcy (można je wykorzystać do upamiętniania rozwoju dziecka – wzbogacą Wasze rodzinne fotografie!)

Cena: 200zł

MUZYCZNY KUBECZEK KAWY

Muzyczny kubeczek kawy z linii „Ucz się i śmiej!” wprowadzi Twoje dziecko w świat literek, kolorów i prostego liczenia – dzięki wpadającym w ucho piosenkom, wypowiedziom oraz przyjaznemu wyglądowi ze światełkami i kolorami. Maluch może cieszyć się swoją dzienną porcją zabawy w domu lub w podróży!

Wartości edukacyjne:
• Wczesna nauka: wesołe piosenki i wypowiedzi uczą literek, prostego liczenia i kolorów!
• Zręczność: małe rączki mogą poćwiczyć zręczność, chwytając kubek, naciskając przyciski i obracając kuleczkę na górze, co pomaga wzmocnić koordynację ręka-oko.
• Kreatywność i wyobraźnia: własny „kubek z kawą”, zachęca do zabawy w odgrywanie ról – maluch może zacząć dzień zupełnie jak Ty!

Informacje dodatkowe:
• Zabawkowy kubeczek z „kawą” – ze światełkami, muzyką i ciekawymi wypowiedziami edukacyjnymi.
• Naciśnij przycisk ABC, by słuchać alfabetu.
• Naciśnij przycisk 123, aby posłuchać prostego liczenia.
• „Mleczko i cukier”, czyli wesoły element zabawki do obracania, który aktywuje więcej muzyki i wypowiedzi.
• Dla dzieci w wieku 6-36 miesięcy.

Cena: 50zł

EDUKACYJNA ŚWINKA SKARBONKA

Z Edukacyjną Świnką Skarbonką do liczenia z linii „Ucz się i śmiej!” nauka będzie procentować! Dzieci wrzucają kolorowe monety do skarbonki i otwierają drzwiczki, by na nowo je wysypać, a wesołe piosenki, dźwięki i wypowiedzi wprowadzają w świat cyfr, liczenia, przeciwieństw i nie tylko. Naciśnij nosek świnki, by usłyszeć wesołe dźwięki i aktywować śmieszny „wibrujący” ruch, a Twoje dziecko będzie zachwycone!

Wartości edukacyjne:
• Wczesna nauka: wesołe piosenki i wypowiedzi uczą cyfr, liczenia, przeciwieństw i nie tylko.
• Zręczność: chwytanie monet i wkładanie ich do świnki pomaga dziecku rozwijać zręczność oraz koordynację ręka-oko.
• Ciekawość i zadziwienie: dzieci czeka doskonała zabawa w odkrywanie związków przyczynowo-skutkowych, gdy będą próbować aktywować piosenki, dźwięki i ruch, naciskając nos świnki czy wrzucając monety przez szczelinę i otwierając drzwiczki.

Pozostałe informacje:
• Zabawkowa świnka skarbonka z piosenkami, dźwiękami, wypowiedziami edukacyjnymi i wesołymi ruchami:
• 10 kolorowych „monet” – słuchaj, jak skarbonka odlicza, gdy dziecko wrzuca je do środka!
• Naciśnij nosek świnki, by usłyszeć dźwięki i wypowiedzi oraz aktywować wesoły „wibrujący” ruch
• Wprowadza w świat cyferek, liczenia, przeciwieństw i nie tylko
• Dla dzieci w wieku 6-36 miesięcy

Cena: 110zł

EDUKACYJNY WÓZEK SZCZENIACZKA

Twoje dziecko może uczyć się i samodzielnie bawić z Edukacyjnym wózkiem Szczeniaczka z linii „Ucz się i śmiej!”, pełnym wesołych funkcji, które będą cieszyć malucha na różnych etapach rozwoju dzięki technologii „Poziomy nauki”.

Ten interaktywny, czerwony wózek jest wyposażony w wiele ciekawych punktów aktywacji. Podczas zabawy na siedząco dzieci mogą naciskać podświetlane przyciski, „cymbałki” i inne elementy, aby włączać piosenki, dźwięki i wypowiedzi. Starsze maluchy mogą zabierać wózek i Szczeniaczka na wesołe spacery! Dziecko jest nagradzane za chodzenie i ciągnięcie za sobą zabawki wesołą muzyką.

Wartości edukacyjne:
• Wczesna nauka: wesołe piosenki i wypowiedzi uczą dzieci liter, kolorów, liczenia i kształtów.
• Mała i duża motoryka: mnóstwo okazji do chwytania, obracania i naciskania elementów rozwija zręczność dziecka i koordynację ręka-oko.  Wzmacniana jest także duża motoryka – w miarę jak dziecko przechodzi od zabawy na siedząco do chodzenia i ciągnięcia za sobą wózka.
• Samodzielne myślenie: nauka sortowania kształtów poprzez wkładanie ich w odpowiednie otwory metodą prób i błędów pomaga dziecku rozwinąć umiejętności rozwiązywania problemów.

Informacje dodatkowe:
• Zabawkowy wózek do ciągnięcia wypełniony elementami do samodzielnej zabawy i nauki.
• Technologia „Poziomy nauki” umożliwia dostosowanie treści edukacyjnych do danego etapu rozwoju dziecka.
• Pchaj lub ciągnij wózek albo naciskaj podświetlane przyciski, „klawisze” cymbałków i kredki, aby uruchamiać muzykę i wypowiedzi.
• Aktywizujące elementy do zabawy na siedząco, w tym sorter kształtów i trzy małe zabawki do dopasowywania.
• Dla dzieci w wieku 6-36 miesięcy.

Cena: 225 zł

JEŹDZIK ZJADACZ KLOCKÓW KROKODYL

Ten uroczy krokodyl zapewnia zabawę 3 w 1! To równocześnie dziecięcy jeździk, zjadacz klocków i zestaw do budowania! Wesoły przyjaciel zawsze ma apetyt na zabawę i uwielbia klocki. Dzieci mogą dosiąść zabawnego krokodyla i ruszać przed siebie by „pozjadać” wszystkie klocki na swojej drodze. Mogą też zbudować, co tylko chcą, dzięki 25 klockom dołączonym do zestawu. To świetny trening zręczności i kreatywności dla malucha.

Wkrótce w przedsprzedaży.

Poprzedni

Piękne ciało bez cellulitu? Wypróbuj ICOONE laser®!

Następny

Czego nie wiesz o kobiecej sukience, a wiedzieć powinieneś?

Zobacz również to: