fbpx
niedziela, 14 lipca 2024

W dniach od 16 sierpnia do 15 listopada br. HARIBO organizuje akcję „Oglądaj #zradością”. W sprzedaży pojawią się promocyjne opakowania Złotych Misiów i Starmix z nadrukowanymi wewnątrz kodami umożliwiającymi obejrzenie dowolnego filmu na platformie CHILI. Każdy zakup promocyjnej paczki to podwójna radość – możliwość obejrzenia wybranego filmu z ulubioną paczką żelek HARIBO!

Promocja „Oglądaj z radością” to kolejna akcja realizowana w ramach koncepcji komunikacyjnej HARIBO na 2021 rok, która prowadzona jest pod hasłem #zradością. Komunikacja ta jest związana z mottem HARIBO: „Smak radości dla dzieci i dorosłych” i opiera się na wyjątkowych emocjach oraz niezwykłych doświadczeniach, które towarzyszą nam, kiedy sięgamy po żelki HARIBO. Ta radość spożywania i dzielenia się z bliskimi jest teraz dodatkowo wzmocniona promocją, która daje możliwość obejrzenia wybranego filmu, mając pod ręką paczkę HARIBO.

Mechanizm aktywacji „Oglądaj z radością” jest łatwy i jednocześnie bardzo atrakcyjny. Kod umożliwiający obejrzenie dowolnego filmu jest nadrukowany wewnątrz promocyjnych opakowań produktów HARIBO Złote Misie o gramaturach 100 g, 200 g i 250 g oraz HARIBO Starmix 85 g i 175 g. Wystarczy zatem kupić wybrane opakowanie HARIBO, spośród objętych promocją, by od razu cieszyć się kodem na wybrany film z bogatej bazy CHILI.

Regulamin promocji: go.chili.com/haribo

HARIBO #zradością

HARIBO z uwagą obserwuje trendy i odpowiada na potrzeby konsumentów zarówno działaniami promocyjnymi, jak również nowymi produktami. W ofercie marki regularnie pojawiają się nowości, które czynią ją niezwykle atrakcyjną i różnorodną.

HARIBO dla wegan i wegetarian

Nowość HARIBO Miami Kwaśne łączą orzeźwiający smak z wegańskim składem potwierdzonym certyfikatem VEGAN na opakowaniu. To owocowe żelki w formie tęczowych pasków w kwaśnej posypce. Jesteś weganinem i uwielbiasz żelki? Wybierz HARIBO Miami Kwaśne i ciesz się wyjątkowym smakiem bez ograniczeń!

W limitowanej ofercie HARIBO pojawiły się także Happy Pixies. To owocowe żelki w zabawnych kształtach uroczych skrzatów. Ze względu na wyjątkowo miękką konsystencję ucieszą zwłaszcza najmłodszych wielbicieli żelek. Są odpowiednie dla wegetarian, co sygnalizuje certyfikat V-Label na opakowaniu.
Wummis w kwaśnym wydaniu – dla poszukiwaczy wyjątkowych doznań smakowych

Żelki kwaśne cieszą się dużą popularnością zwłaszcza wśród nastolatków i młodych dorosłych. HARIBO poszerzyło więc ofertę wariantów kwaśnych o HARIBO Wummis Kwaśne. To żelki w kształcie dżdżownic w kwaśnej posypce, dzięki której zyskały jeszcze ciekawszy smak. To wyjątkowo pyszna i orzeźwiająca propozycja. Sięgnij po HARIBO Wummis Kwaśne i daj się zaskoczyć!

HARIBO Squidgies – prawdziwa radość dla dzieci i dorosłych!

HARIBO Squidgies to nowa propozycja od HARIBO, która wyróżnia się wyjątkowo miękką konsystencją. Zabawne kosteczki w sześciu owocowo-mlecznych smakach tworzą nadzwyczajnie smaczną ekipę! HARIBO Squidgies ucieszą dużych i małych wielbicieli żelek.

O HARIBO:
Firma HARIBO założona została przez Hansa Riegla w 1920 r. w Bonn. Nazwa marki to skrót od imienia i nazwiska założyciela HAns RIegel oraz nazwy miejscowości BOnn. Od 1992 roku produkty HARIBO dostępne są w Polsce. Mocno owocowe żelki, delikatne pianki oraz kolorowe rozpuszczalne gumy do żucia MAOAM bardzo szybko zyskały popularność wśród dzieci i… dorosłych. Najbardziej rozpoznawalnym produktem HARIBO są „ZŁOTE MISIE” – różnokolorowe żelki w 6 smakach.
Poprzedni

Tajemnice ogrodu Foksal

Następny

Graj w zielone z BeGlossy „Go Green”

Zobacz również to: