fbpx
czwartek, 25 lipca 2024

Podaruj skórze odpowiedź na pytanie o wieczną młodość

Wręczanie świątecznych prezentów to nie tylko tradycja. To wyraz miłości i możliwość ofiarowania swojej troski zaklętej w starannie wybranym upominku. A Wielkie Księgi Pielęgnacji od Samarité to dowód na to, że można podarować obietnicę pięknej skóry – absolutnej równowagi i harmonii, która się spełni!

Samarité to esencja tego, co najskuteczniejsze i najprzyjemniejsze w użyciu. To mądrość, wiedza i poznanie. To świadomość, że nie można składać pustych obietnic. Unikalna kompozycja 33 potężnych aptecznych ziół, znanych od tysięcy lat, ma dosłownie magiczne działanie, jakiego nikt do tej pory nie doświadczył. A teraz tajemnicę pięknej skóry twarzy i ciała można podarować.

Oto dwa wyjątkowe zestawy prezentowe skrywające przemyślane i oryginalne receptury w pełni odpowiadające na absolutnie wszystkie problemy skóry. Ale na uwagę zasługuje także samo opakowanie – klasyczne, w odcieniu głębokiego granatu niczym nocne niebo, ze złotymi akcentami sprawiającymi, że samo w sobie jest jak drogocenny skarb. Skarb skrywający tajemnicę wiecznej młodości skóry!

SAMARITÉ GIFT SET: DIVINE DIVINE ELIXIR I DIVINE CREAM

Samarité

Ta Wielka Księga Pielęgnacji zawiera w sobie wszelką niezbędną wiedzę, aby zadbać o skórę twarzy, a produkty zostały dobrane tak, by idealnie zaspokoić potrzeby cery w każdym wieku i na wszystkich jej poziomach. Sekretem skuteczności tego unikalnego duetu – Divine Cream oraz Divine Elixir – jest jego wielowymiarowe działanie.

Bogactwo najpotężniejszych naturalnych składników aktywnych i biotechnologicznie zaawansowanych substancji nowej generacji pozwoliły stworzyć produkty mające niemalże magiczne działanie, jakiego do tej pory nikt nie doświadczył. Dogłębnie i długotrwale nawilżona, pełna blasku, ukojona, bez oznak zmęczenia, za to z efektem liftingu – taka jest skóra oddana w ręce tego duetu Samarité.

4 w 1: twarz, oczy, szyja, dekolt
Divine Elixir 150 ml
Divine Cream 45 ml

Cena: 279,99 zł

SAMARITÉ GIFT SET DIVINE & SUPREME: DIVINE CREAM I SUPREME BALM

Samarité

Ta Wielka Księga Pielęgnacji także czerpie to, co najlepsze z natury i łączy je z tym, co najnowsze w nauce, dzięki czemu skrywa w sobie sekret tego, jak zadbać o skórę twarzy i całego ciała. Zestaw polecany jest dla osób stawiających na kompleksową pielęgnację i szukających produktów, które łączą pradawne receptury z inteligentnymi formułami.

Divine Cream dedykowany jest do każdej cery – od normalnej, przez przesuszoną po tę borykającą się z rozszerzonymi naczynkami czy innymi niedoskonałościami. Nawilża, zagęszcza, spłyca zmarszczki. Natomiast Supreme Balm to balsam do zadań specjalnych dla skóry suchej i problematycznej, która wymaga ukojenia i naprawy, a nawet redukcji przebarwień, blizn i rozstępów. To kosmetyk i preparat leczniczy w jednym!

10 w 1: twarz, oczy, szyja, dekolt, ciało, głowa, włosy, usta, dłonie, stopy

Divine Cream 45 ml
Supreme Balm 90 ml
Cena: 219,99 zł

Więcej: www.samarite.eu

Poprzedni

Nowość: Tygryski pałeczki z nadzieniem w wersji mini

Następny

DIY SPA – zadbaj o swoje ciało w domowym zaciszu

Zobacz również to: