fbpx
czwartek, 25 lipca 2024

Zarówno w szkole, nawet jeśli obecnie w wersji online, jak i podczas spędzania wolnego czasu dzieciaki chętnie sięgają po sycące przekąski. Perfekcyjną odpowiedzią na ich potrzeby są Tygryski z nadzieniem w nowej odsłonie – pałeczki w wersji mini, dostępne w dwóch wariantach smakowych: z nadzieniem czekoladowym oraz truskawkowym. Idealnie nadają się do schrupania podczas przerwy pomiędzy obowiązkami, np. lekcjami online, gdyż nie brudzą rączek.

Tygryski pałeczki z nadzieniem czekoladowym lub truskawkowym to kukurydziane przysmaki, które doskonale łączą przyjemność chrupania ze słodyczą jednego z pysznych smaków. Nic więc dziwnego, że są tak uwielbiane przez wszystkie dzieciaki, bez względu na wiek. Dodatkowo, Tygryski produkowane są z najwyższej jakości, niemodyfikowanej genetycznie kaszy kukurydzianej i są bezglutenowe – to świetna alternatywa dla tradycyjnych łakoci.

Od teraz, Tygryski z nadzieniem są dostępne w nowej praktycznej wersji. Tygryski mini to dwie nadziane pałeczki, które idealnie sprawdzą się zawsze, gdy dziecko będzie mieć ochotę na coś słodkiego. Dzięki poręcznym opakowaniom można cieszyć się ich smakami oraz chrupkością wszędzie – mieszczą się zarówno do plecaka, jak i kobiecej torebki, więc każdy może mieć je zawsze przy sobie. Można wybrać swoją ulubioną wersję lub cieszyć się wszystkimi.

Tygryski Impuls w wersji mini – ok. 0,85 zł/17g

Uwaga! KONKURS Tygryski w domu

Konkurs Tygryski w domu polega na przygotowaniu ciekawej przestrzennej konstrukcji z Tygryskowych chrupek. Następnie należy sfotografować ją z paczką dowolnych Tygrysków i zamieścić zdjęcie na Instagramie lub Facebooku. Fotografię należy opatrzyć hashtagiem #Tygryskiwdomu i oznaczyć profil @naszetygryski. Konkurs trwa do 30 listopada. Trzech zwycięzców zostanie ogłoszonych do 11 grudnia. Nagrody to Tygryskowe przekąski i zestawy LEGO, dobrane do wieku zwycięzców.

www.tygryski.pl
www.facebook.com/Tygryski/
www.instagram.com/naszetygryski/

Poprzedni

Ruszył świąteczny konkurs Panasonic – wygraj aparat Lumix GX800 z zaawansowanymi technologiami selfie i zdjęć w trybie panoramicznym!

Następny

Wielka Księga Pielęgnacji Samarité

Zobacz również to: