fbpx
sobota, 2 grudnia 2023

Nie od dziś wiadomo, że najlepsze rezultaty w dążeniu do wymarzonego celu osiąga się przy połączeniu odpowiedniej kombinacji przynajmniej kilku komponentów. Weźmy na przykład, chociażby zrzucanie wagi. Nie osiągniemy szczupłej sylwetki, odstawiając jedynie słodycze. No chyba, że mamy wyjątkowe szczęście i metabolizm dwunastolatki.

Przeciętna osoba musi nie tylko zadbać o odstawienie słodyczy, ale również wprowadzić szereg innych ograniczeń. Wprowadzić do swojej diety więcej warzyw, pić więcej wody, regularnie się ruszać, wysypiać i najlepiej odstawić wszelkie używki szkodzące zdrowiu. Zgadza się? No niestety, nie ma rzeczy niemożliwych, a zmiany nie następują same z siebie i nie wynikają jedynie z chęci a z wysiłku, wyrzeczeń i wielu innych aspektów, które w rezultacie mają wkraść się do naszej codzienności i przeobrazić się w zdrowe nawyki, których istnienia już nawet nie zauważamy.

W zasadzie podobny model możemy podstawić pod wiele, wiele innych przypadków. Podobnie jest też z osiąganiem rezultatów w kwestii wyglądu naszych włosów, paznokci lub skóry. Każdy zna taką osobę, która pod prysznicem korzysta z jednego produktu typu 3w1 a w kosmetyczce ma jeden krem do rąk i obcinacz do paznokci a przy tym udaje jej się wyglądać dobrze. Ale takie osoby są marginalnymi wyjątkami, tak rzadkimi, że ich występowanie jest porównywalne do występowania w rzeczywistym świecie jednorożców lub innych mistycznych stworzeń.

Co robią zwykli śmiertelnicy? Opracowują kombinację przeróżnych czynników, która pomoże osiągnąć im upragniony rezultat. To zadanie staje się znacznie prostsze i bardziej intuicyjne, jeśli mamy możliwość skorzystania ze starannie selekcjonowanych, opracowywanych w nowoczesnych laboratoriach i wykorzystujących najnowsze technologie preparatów, które w dodatku łączą się ze sobą w integralną całość. O czym mowa?

SUPER SERUM [10]

Produkt stworzony w wyniku połączenia ekspertyzy marki NUXE w dziedzinie pielęgnacji przeciwstarzeniowej oraz olejków. To właśnie olejki i pielęgnacja przeciwstarzeniowa wyniosły NUXE na pozycję lidera we Francji i na świecie. Super Serum [10] jest wynikiem wieloletniego doświadczenia w kluczowych dla firmy segmentach. Do jego stworzenia wykorzystana została najnowsza zielona technologia: tysiące mikrokapsułek z olejami roślinnymi zawieszone zostało
w serum na bazie naturalnego kwasu hialuronowego. To niezwykły i uniwersalny koncentrat przeciwstarzeniowy, który oferuje najwyższą jakość, wydajność oraz przyjemność aplikacji dla każdego typu skóry w każdym wieku.

Ale to jeszcze nie koniec. Super Serum [10] ze względu na swoje wyjątkowe właściwości łączy się z aż 5 innymi gamami z serii anti-aging od NUXE. To wyjątkowy rodzaj łączonej terapii dla skóry w każdym wieku.

  • NUXURIANCE GOLD® ULTRA – gama kosmetyków łącząca w sobie moc komórek dwu-kwiatowych® szafranu i bugenwilli, kompleks oleo-aktywny® z róży porcelanowej oraz naturalny kompleks odżywczo-odbudowujący – składniki, które nadają im absolutną moc przeciwzmarszczkową. (OD 60 ROKU ŻYCIA)
  • NUXURIANCE® ULTRA – Gama preparatów przeciwzmarszczkowych, które przywracają gęstość skórze dojrzałej, a także ujędrniają ją i przywracają jej blask. (OD 50 ROKU ŻYCIA)
  • MERVEILLANCE® EXPERT – Gama preparatów przeciwstarzeniowych będąca wyspecjalizowanym programem przeciw oznakom starzenia, pozwalającym przywrócić skórze młody wygląd. Preparaty Nuxellence® są odpowiednie dla każdego rodzaju skóry, w każdym wieku. (OD 40 ROKU ŻYCIA)
  • CRÈME PRODIGIEUSE® BOOST – Gama preparatów przeciwstarzeniowych będąca wyspecjalizowanym programem przeciw oznakom starzenia, pozwalającym przywrócić skórze młody wygląd. Preparaty Nuxellence® są odpowiednie dla każdego rodzaju skóry, w każdym wieku. (OD 25 ROKU ŻYCIA)
  • NUXELLENCE® – Gama preparatów przeciwstarzeniowych będąca wyspecjalizowanym programem przeciw oznakom starzenia, pozwalającym przywrócić skórze młody wygląd. Preparaty Nuxellence® są odpowiednie dla każdego rodzaju skóry, w każdym wieku.
Poprzedni

WIOSENNO-LETNIA KOLEKCJA OD RENEE Z EDYTĄ ZAJĄC!

Następny

Kiedy ból fizyczny przynosi ulgę – jak rozpoznać, że dziecko się samookalecza?

Zobacz również to: