REMÉ – WEWNĘTRZNE WSPARCIE DLA TWOJEGO NATURALNEGO PIĘKNA


Wiele z nas przywiązuje dużą wagę do swojego wyglądu. Stosujemy dziesiątki kosmetyków i poświęcamy bardzo dużo czasu, by jak najdłużej cieszyć się piękną i gładką skórą. Czasami metodą prób i błędów szukamy sposobu na zachowanie młodości. Jednak obok codziennej pielęgnacji, stosowania zrównoważonej diety i prowadzenia zdrowego trybu życia, równie ważne może okazać się dodatkowe wsparcie od wewnątrz. REMÉ pomoże Ci wspierać naturalny urok.

KOLAGEN – KLUCZ DO PIĘKNA

Kolagen jest głównym białkiem strukturalnym naszego ciała i stanowi około 30% wszystkich białek w organizmie ludzkim. Ma on istotne znaczenie dla stawów, kości, mięśni, więzadeł i ścięgien jako składnik budulcowy, ale także kondycji skóry, włosów i paznokci, dlatego nazywany jest często „białkiem młodości”.

REMÉ zawiera VERISOL® – bioaktywne peptydy kolagenowe, które mają opatentowany profil peptydowy, zoptymalizowany do wspierania piękna od wewnątrz. 2500 mg to potwierdzona badaniami efektywna porcja bioaktywnych peptydów kolagenowych. Badania wykazały, ze po 3 mcach przyjmowania nastąpiła redukcja zmarszczek wokół oczu i poprawa elastyczności skóry.

REMÉ TO INNOWACYJNA FORMUŁA WSPIERAJĄCA NASZE PIĘKNO OD WEWNĄTRZ.

REMÉ wyspa kobiet

SKŁADNIKI AKTYWNE REMÉ POZYTYWNIE WPŁYWAJĄ NA WYGLĄD I KONDYCJĘ:

Kolagenowa formuła piękna REMÉ to kompozycja bioaktywnych peptydów kolagenowych VERSIOL® oraz witamin i minerałów, które wspierają zdrowie skóry, włosów i paznokci.

Aktywne składniki REMÉ:

  • 2500 mg kolagenu VERISOL® –potwierdzona badaniami efektywna porcja.
  • Witamina A, witaminy z grupy B (ryboflawina, niacyna, biotyna), cynk i jod pomagają zachować zdrową skórę, a miedź pomaga w utrzymaniu jej prawidłowej pigmentacji.
  • Witamina C – pomaga w produkcji kolagenu, w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania skóry.
  • Witamina C, cynk, miedź, selen i mangan pomagają w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym, który przyspiesza starzenie się skóry.
  • Biotyna, cynk i selen pomagają zachować zdrowe włosy, a miedź pomaga w utrzymaniu ich prawidłowej pigmentacji.
  • Cynk i selen pomagają zachować zdrowe paznokcie.

Preparat nie zawiera laktozy, jest bezglutenowy oraz bez dodatku cukrów (zawiera naturalnie występujące cukry).

Formuła REMÉ to wygodna do stosowania forma proszku w trzech smakach do wyboru. Dzięki tej formie możesz przyjąć odpowiednią porcję kolagenu za jednym razem, bez konieczności łykania wielu kapsułek. Peptydy kolagenowe w formie proszku cechuje również wysoka przyswajalność. Na rynku dostępne są również gotowe formy płynne, natomiast te zazwyczaj zawierają konserwanty.

REMÉ dostępne jest w trzech wersjach smakowych:

• truskawka + opuncja figowa
• pomarańcza + marakuja
• neutralny

KORZYŚCI STOSOWANIA PREPARATÓW ZAWIERAJĄCYCH VERISOL®:

VERISOL® to specjalna kompozycja peptydów kolagenowych. Podawany doustnie VERISOL® pielęgnuje skórę, włosy i paznokcie od wewnątrz. Skuteczność produktu VERISOL® wykazano w licznych badaniach klinicznych.

#POPRAWA ELASTYCZNOŚCI SKÓRY

Randomizowane, podwójnie zaślepione, kontrolowane placebo badanie z udziałem 69 kobiet w wieku od 35 do 55 lat wykazało, że doustne przyjmowanie VERISOL® w ilości 2,5 g/dobę przez okres 8 tygodni prowadzi do znacznej poprawy elastyczności skóry w porównaniu z grupą kontrolną, a efekty były zauważalne już po 4 tygodniach suplementacji. Tendencja ta utrzymywała się przez cały okres suplementacji VERISOL® oraz 4 tygodnie po jej zakończeniu, przy czym pozytywny wpływ kuracji VERISOL® na elastyczność skóry był bardziej wyraźny u kobiet w wieku powyżej 50 lat. j1.

#REDUKCJA WIDOCZNOŚCI ZMARSZCZEK

Badanie kontrolowane placebo z udziałem ponad 100 kobiet w wieku od 45 do 65 lat pokazuje, że doustne podawanie produktu VERISOL® (2,5 g/dobę) znacznie redukuje objętość zmarszczek wokół oczu, a tym samym zmniejsza ich widoczność, z pierwszymi rezultatami widocznymi po 4 tyg., a bardziej wyraźnymi po 8 tyg. suplementacji (średnio o 20% w porównaniu do grupy kontrolnej)2.

#POPRAWA PROFILU POWIERZCHNI SKÓRY (FALISTOŚĆ) I REDUKCJA WIDOCZNOŚCI CELLULITU

Randomizowane badanie z podwójnie ślepą próbą, kontrolowane placebo, z udziałem 105 kobiet (z których 97 ukończyło program) w wieku od 24 do 50 lat, wykazało, że codzienna suplementacja 2,5 g VERISOL® znacznie zmniejszyła widoczność cellulitu na udach po 3 miesiącach u kobiet z BMI wynoszącym <25. W porównaniu z grupą przyjmującą placebo, VERISOL® zmniejszył również falistość skóry na udach, a efekt ten był statystycznie istotny po 6 miesiącach suplementacji.3.

#MOCNE PAZNOKCIE

Dla kobiet zadbane dłonie są nieodłączną częścią atrakcyjnego wyglądu. Jednak wiele z nas ma problem ze słabymi i rozdwajającymi się paznokciami. Bioaktywne peptydy kolagenowe® VERISOL® mogą pomóc w poprawie wyglądu paznokci i zwiększyć ich wytrzymałość. Badanie z udziałem 24 kobiet wykazało zmniejszenie częstotliwości występowania pęknięć i odprysków na paznokciach, osiągając spadek o 42% po 6 miesiącach suplementacji VERISOL® (2,5 g/dobę). Zdecydowana większość uczestników, 80%, zauważyła poprawę wyglądu swoich paznokci i była zadowolona ze skuteczności schematu VERISOL®. Ponadto 75% postrzegało swoje paznokcie jako mocniejsze4.

#PIĘKNE WŁOSY

W randomizowanym, kontrolowanym placebo badaniu oceniano wpływ produktu VERISOL® na grubość włosów. Badanie przeprowadzono u 44 kobiet w wieku od 39 do 75 lat, które suplementowały 2,5 g VERISOL® na dobę lub placebo przez 16 tygodni. Stosowanie VERISOL® doprowadziło do statystycznie istotnego wzrostu grubości włosów, podczas gdy niewielki spadek zaobserwowano w grupie placebo, potwierdzając korzyści ze stosowania VERISOL® w celu poprawy struktury włosów5.

[metaslider id="18671"]
Poprzedni Wisienka na torcie: MyBestSkinny
Następny Jesień w kolorach „Be You” od Curaprox!