fbpx
poniedziałek, 22 lipca 2024

Marka DESSANGE Professional Hair Luxury zasłynęła na światowym, fryzjerskim rynku produktami, które zastosowane w domu dają poczucie wyjątkowego luksusu. Feeryczne SPA dla włosów zapewnia wyjątkowa formuła, która rozpieszcza zmysły. Pasja założyciela, doświadczenie i ekspercka wiedza pozwoliły na stworzenie unikalnych produktów dostosowanych do różnorodnych potrzeb włosów. 

Pierwszy salon DESSANGE Paris został otwarty w 1954 roku przy paryskich Polach Elizejskich. Legendarne miejsce zobowiązuje – wizyta w salonie sygnowanym nazwą marki przypomina pobyt w ekskluzywnym SPA. Założyciel DESSANGE Paris wierzy, że dzięki odpowiedniej, fachowej pielęgnacji każda kobieta może mieć zachwycająco piękne włosy. Dlatego produkty oferowane przez DESSANGE Professional Hair Luxury są odpowiedzią na potrzeby nawet najbardziej wymagających włosów.

Linia Sublime Restructure dedykowana jest osobom, które marzą o poprawie kondycji swoich włosów. Szampon wraz z odżywką zapewniają widoczną regenerację. Wszystko za sprawą odżywczej formuły z olejkiem buriti, który jest remedium na problemy z łamliwymi i zniszczonymi włosami. Sublime Restructure to synonim pełnych blasku, widocznie zregenerowanych i wygładzonych włosów.

Produkty dostępne są wyłącznie w sieci Hebe.

Poprzedni

Lise Vanrycke odwiedziła Warszawę

Następny

My się zimy nie boimy!

Zobacz również to: