#OCZYwista pielęgnacja z… ALKMIE!


alkmie wyspa kobiet

Rytuały pielęgnacyjne? Ma je każda z nas! Najczęściej dotyczą częstotliwości czy tipów dotyczących nakładania kosmetyków do pielęgnacji twarzy. Niestety, rzadziej te działania skupiają się na okolicy oczu. Wiemy, że do tego czasem potrzebna jest dobra motywacja – by nie zapominać, by się chciało, by znaleźć kosmetyk, który spełni wszystkie wymagania tej delikatnej okolicy… Jednak pamiętaj, że w tym przypadku nagrodą jest piękne i olśniewające spojrzenie.

Warto! Co Ty na to, by podjąć wyzwanie? Czułe spojrzenie na pielęgnację okolic oczu z ALKMIE? Challenge accepted?

PAMIĘTAJ O OCZACH!

Ten etap pielęgnacyjny to priorytet. Czy wiesz, że skóra wokół oczu ma zupełnie inną strukturę, niż na pozostałej części twarzy i powinno się zacząć o nią dbać już po 20 roku życia? Pamiętaj o tym, że mięsień okrężny oka jest jednym z najbardziej aktywnych mięśni na całej twarzy. Co to oznacza? Każdy Twój uśmiech, grymas, mrugnięcie może wpływać na powstawanie zmarszczek mimicznych. Okolica oka jest niezwykle trudna w pielęgnacji, dlatego wymaga szczególnej troski! Częste opuchnięcia, worki pod oczami, zasinienia…

Ile razy zdarzyło Ci się pocierać oko płatkami kosmetycznymi podczas demakijażu? Jak często zapominasz o nałożeniu kremu pod oczy? Takim zachowaniom mówimy stanowcze nie! Podejmujemy 30-dniowe wyzwanie #OCZYwistejpielęgnacji.

• Codziennie – rano i wieczorem aplikujemy NATURE IS BETTER360°. Produkt nakładamy na dolną, okolice kurzych łapek i górną powiekę aż pod linię brwi. Pamiętaj, że krem delikatnie wklepujemy puszkami.

• Dbamy o dobre nawyki: podczas demakijażu, dobrze nasączony wacik z odpowiednim produktem, przykładamy do oka i pozwalamy, aby makijaż rozpuścił się pod wpływem kosmetyku. Dopiero po kilku minutach delikatnie pocieramy rzęsy i powiekę.

• Mówimy TAK systematycznym masażom z pomocą rollerów, które dodatkowo schłodzą skórę.

Dołącz do wyzwania #OCZYwistapielęgnacja i sprawdź jak działa NATURE IS BETTER 360°!

• wykonaj zdjęcie przed i po stosowaniu NATURE IS BETTER 360°,
• nakładaj krem 2x dziennie: rano i wieczorem,
• wytrwaj w wyzwaniu przez 30 dni!

Nowoczesna formuła tego kremu oparta jest na naturalnych kompleksach aktywnych. Ta unikalna kompozycja sprawia, że doskonale sprawdzi się w przypadku potrzeby: redukcji zmarszczek mimicznych, napięcia i uelastycznienia skóry wokół oczu, pożegnania się z efektem opadającej powieki. Sprawdź!

Oznacz hasztag #OCZYwistapielęgnacja! Chcesz poznać więcej szczegółów?

Odwiedź www.instagram.com/alkmie_cosmetics/ Zacznij pielęgnację z ALKMIE już dziś!

UWAGA! Efektem ubocznym wyzwania będzie gładsza i bardziej napięta skóra oraz mniejsza ilość zmarszczek mimicznych.

PRODUKTY MARKI ALKEMIE DOSTĘPNE SĄ W SKLEPIE INTERNETOWYM: alkmie.com

[metaslider id="18671"]
Poprzedni Trądzik na plecach i dekolcie - jak skutecznie go zwalczyć i cieszyć się piękną skórą latem
Następny POWIEW LATA NA TWARZY, CZYLI LETNI MAKE UP