fbpx
niedziela, 14 lipca 2024

W domowej pielęgnacji skóry nie musimy już zadowalać się półśrodkami. Dzięki najnowocześniejszej technologii na półce w łazience postawimy preparaty, które działają równie skutecznie jak te oferowane w gabinetach medycyny estetycznej. Zawarte w nich składniki odżywcze przenikają do głębokich warstw skóry właściwej, a nie tylko operują na powierzchni naskórka. Przekonamy się o tym, stosując nowoczesny Regenerujący żel do twarzy i ciała z krzemem organicznym polskiej innowacyjno-wdrożeniowej marki Invex Remedies.

W linii Organic Silica znajdziemy również inne kosmetyki o właściwościach regenerujących, łagodzących i nawilżających stworzone z wykorzystaniem technologii monojonowej.

Lekki żel do pielęgnacji twarzy i ciała o doskonałych właściwościach regenerujących i nawilżających. Poprawia ogólną kondycję i wygląd skóry. Doskonale łagodzi wszelkie podrażnienia, przynosi ulgę po inwazyjnych zabiegach kosmetycznych (mezoterapia mikroigłowa, eksfoliacja kwasami, mikrodermabrazja, laseroterapia itp.). Żel koi oraz skraca czas regeneracji skóry po intensywnej ekspozycji na słońce. Zalecany również dla skóry z problemami, takimi jak na przykład: łuszczyca, skóra atopowa, naczyniowa, trądzik. Dzięki swojej żelowej konsystencji jest bardzo dobrze tolerowany przez wszystkie rodzaje skóry.

Krzem organiczny i bor są podstawowymi składnikami aktywnymi linii Organic Silica o właściwościach regeneracyjnych, łagodzących i nawilżających. Minerały te odgrywają niezwykle ważną rolę w procesach odbudowy kolagenu i produkcji elastyny. Krzem jest budulcem tkanek miękkich, błon śluzowych. Odpowiada za elastyczność i młodość komórek. Substancje aktywne zawarte w linii Organic Silica wspomagają wiązanie wody w naskórku i usuwanie substancji toksycznych z komórek, stymulując ich odnowę.

Dla kogo?

Skóra normalna i mieszana, odwodniona, szorstka i matowa. Skóra problematyczna: łuszczycowa, atopowa, naczyniowa, trądzik. Skóra palacza.

Sposób użycia:

Aplikujemy żel na oczyszczoną skórę twarzy i ciała – pozostawiamy do wchłonięcia. Jako że produkt jest bardzo wydajny, stosujemy bardzo cienką warstwę, która pozostawia delikatny film ochronny na skórze.

Nie stosujemy u dzieci poniżej 3. roku życia. Nie stosujemy na uszkodzoną lub podrażnioną skórę.

Produkt testowany dermatologicznie. Jego skuteczność została potwierdzona testami in vivo.

Główne składniki aktywne:

Krzem organiczny, bor, alantoina. Monojony krzemu organicznego zawarte w żelu stymulują syntezę kolagenu, co jest wykorzystywane przez medycynę w rehabilitacji, aby skrócić czas rekonwalescencji pourazowej. Krzem wspomaga gojenie się zmian chorobowych. Zapewnia skórze elastyczność, zapobiega jej wiotczeniu i innym objawom starzenia oraz powstawaniu cellulitu. Bor ma właściwości antyseptyczne, przeciwgrzybicze i ściągające. Współdziała z krzemem, potęgując jego działanie.

Zaawansowana technologia monojonowa opracowana w laboratoriach Invex Remedies polega na rozbijaniu struktur minerałów takich jak złoto, srebro, krzem do pojedynczych jonów (monojonów). Pozyskiwane tak cząstki minerałów są ponad dziesięciokrotnie mniejsze niż dotychczas stosowane w farmakologii i kosmetologii nanocząsteczki.

Dla najwyższej skuteczności w przenikaniu substancji aktywnej do wnętrza komórki wykorzystano dodatkowo (stosowane dotychczas wyłącznie w farmakologii) zjawisko par jonowych. Metoda ta wykorzystuje połączenie naładowanej cząstki z obdarzoną przeciwnym ładunkiem cząstką substancji aktywnej w celu tymczasowego zneutralizowania ładunku. Pary jonowe z łatwością przenikają przez lipidy warstwy rogowej i dysocjują w żywych warstwach naskórka.

Pierwiastki złota, srebra, krzemu i inne stosowane w preparatach Invex Remedies w formie monojonów są zabezpieczone przed tworzeniem się tzw. klastrów, czyli skupisk cząsteczek, które utrudniają przenikanie pierwiastków przez błony komórkowe i wywołanie zamierzonego efektu.

Opatentowana technologia monojonowa zapewnia niezwykle małym cząsteczkom najczystszych minerałów, znajdujących się w dermokosmetykach, przenikanie do najgłębszych warstw skóry, zapewniając jej odżywianie i odnowę na poziomie komórkowym. Technologia monojonowa dostarcza organizmowi substancji aktywnych w najlepiej przyswajalnej formie.

Pojemność: 200 ml (opakowanie z dozownikiem)
Cena – ok. 45 zł

www.invexremedies.pl

Szeroka gama kosmetyków z linii Organic Silica daje możliwość dopasowania optymalnej pielęgnacji do indywidualnych potrzeb. Opracowane linie kosmetyków przeznaczonych do codziennej pielęgnacji domowej można dostosować do potrzeb każdej skóry, biorąc pod uwagę jej wiek, typ lub problem. Składniki aktywne zawarte w starannie opracowanych recepturach wszystkich linii są kompatybilne i odznaczają się synergią, pozwalając na łączenie kosmetyków w sposób indywidualny. Produkty powstały na bazie ultra- i mikroelementów niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu, przy wykorzystaniu opatentowanej technologii monojonowej. Kosmetyki są przebadane dermatologicznie, a ich skuteczność została potwierdzona testami in vivo.

Poprzedni

Owocowe maseczki do twarzy

Następny

Hair Affair od Parfois - zakochaj się w akcesoriach do włosów

Zobacz również to: