fbpx
niedziela, 14 lipca 2024

Wiosna to czas, kiedy wielu z nas zaczyna planować wakacyjne wojaże oraz krótsze weekendowe wypady za miasto. Curaprox proponuje nam wygodny miniaturowy zestaw podróżny, który sprawi, że każdy wyjazd wywoła uśmiech na naszej twarzy.

Wakacje to czas relaksu i beztroski. Jednak mamy świadomość, że nawet w ich trakcie nie można zaniedbywać higieny jamy ustnej, która podczas podróży bywa utrudniona. Właśnie dlatego powstał zestaw podróżny Curaprox, który dzięki swoim miniaturowym rozmiarom zmieści się nawet do najmniejszej podręcznej torebki czy kieszeni spodni. Możemy go zabrać ze sobą również na pokład samolotu. Specjaliści marki zadbali o to by znalazły się w nim wszystkie niezbędne elementy pozwalające utrzymać higienę i olśniewać pięknymi zębami w każdym miejscu i czasie.

https://shop.curaprox.pl/329-thickbox/implant-kit.jpg

W wygodnym pudełeczku zestawu CURAPROX TS 261 znajdziemy:

  • podróżną składaną szczoteczkę do zębów CURAPROX super soft z 2720 włókien Curen® o średnicy 0,12 mm
  • pastę do zębów CURASEPT ADS® 705 z 0,05% fluorków i 0,05% chlorheksydyny (5 ml). Chlorkehsydyna dzięki bakteriobójczemu działaniu ułatwia higienę jamy ustnej w warunkach podróży – gdzie często higiena jamy ustnej jest utrudniona.
  • wykałaczkę TP 945 do usuwania resztek pokarmu, płytki nazębnej i kamienia nazębnego.

Cena: 25 zł

Produkty higieny jamy ustnej szwajcarskiej marki CURAPROX dostępne są w wybranych aptekach i gabinetach stomatologicznych, jak również za pośrednictwem sklepu internetowego producenta: shop.curaprox.pl

Poprzedni

Klaudia Szafrańska twarzą kampanii Renee Mood NOSTALGY!

Następny

BORN2BE LIMITED x AVANTI

Zobacz również to: