fbpx
czwartek, 18 lipca 2024

Najnowsza kolekcja BORN2BE LIMITED x AVANTI zabiera nas w podróż do Gdyni – miasta, w którym słowo wolność nabiera jeszcze większego znaczenia. Zwiewne tkaniny, kwiatowe motywy współgrają z miejscem, które kusi ucieczką od codzienności. Limitowana kolekcja born2be uwodzi świeżością i delikatnością! A wszystko to na tle piaszczystych plaż i stromego klifu.

Nowa kampania BORN2BE LIMITED x AVANTI to inspiracje surowymi, nadmorskimi krajobrazami

W rolach głównych kobiece, lekkie sukienki- idealnie manifestujące kobiecość. Marka born2be we współpracy z magazynem Avanti stworzyła unikalną kolekcję, która zaskakuje kokieteryjnymi wycięciami i lekką formą. Choć projekty bazują na znanych już trendach, to w towarzystwie nadmorskiego anturażu nabierają nowego wymiaru. Harmonia pastelowych kolorów, ultra modne falbany zostały perfekcyjnie wyeksponowane przez zmysłowe, wyraziste modelki. Chociaż marka do tej pory utożsamiana była z innym stylem, to w limitowanej kolekcji stawia na zwiewne i kobiece elementy garderoby. Nieco nowoczesny rys kolekcji nadaje prosty garnitur, który zarazem podkreśla minimalistyczne tendencje marki-związane ze wcześniejszą estetyką.

Połączenie delikatnych tkanin i surowego piękna natury to przemyślany koncept, uderzający innowacyjnym podejściem

BORN2BE LIMITED x AVANTI to unikatowa linia we współpracy marki born2be i magazynu Avanti, która zabierze Cię w wyjątkową podróż, przywołującą stare wspomnienia. Warto skorzystać z tego zaproszenia i cieszyć się ponadczasowym designem! BORN2BE LIMITED x AVANTI wyprodukowana w Polsce i dostępna już od 29 kwietnia na www.born2be.pl, a efekty wyjątkowej sesji można zobaczyć w magazynie Avanti.

Poprzedni

Podróż za jeden uśmiech z CURAPROX

Następny

WIOSENNE FIT PRZEKĄSKI HELIO NATURA PESTKI DYNI I SŁONECZNIK ŁUSKANY Z UPRAW EKOLOGICZNYCH

Zobacz również to: