fbpx
czwartek, 25 lipca 2024

Marka NUXE zaprosiła studentów francuskiego Penninghen – prestiżowej szkoły artystycznej zlokalizowanej w centrum Paryża, która szkoli przyszłe talenty we współczesnym designie, do stworzenia nowego projektu. Marce zależało, aby uczniowie, wykorzystując swoją kreatywność zaprojektowali limitowaną edycję butelki kultowego olejku, przedstawiającą lato.

Wyzwanie nie było łatwe, jednak młodzi studenci wykazali się imponującą kreatywnością. W wyniku tej współpracy stworzyli trzy wyjątkowe projekty limitowanych butelek bestsellerowego olejku do ciała Nuxe.

Hołd oddany kobiecie i jej wewnętrznemu pięknu

Tryptyk w trzech wersjach kolorystycznych: żółtej, koralowej oraz trukusowej przedstawia trzy kąpiące się kobiety. Kobiece piękno to od lat ulubiony temat świata sztuki, bliski także marce Nuxe. To właśnie z miłości do kobiet powstał niemal 30 lat temu jej bestseller. Limitowana edycja Huile Produgieuse® 2020 to ukłon w stronę kobiecości.

Wielozadaniowy, uniwersalny suchy olejek posiada zdolność do regeneracji, odżywienia i upiększenia twarzy, ciała i włosów w jednym kroku. Ta pielęgnacja łączy w sobie siedem cennych olejków pochodzenia naturalnego: tsubaki (nawilżający), arganowy (regenerujący), macadamia (odżywczy), z ogórecznika (wygładzający), kameliowy (nawilżający), z orzechów laskowych (ochronny) oraz ze słodkich migdałów (zmiękczający).

Huile Prodigieuse® to produkt, który w 8 godzin nawilża, działa antyoksydacyjnie i regeneruje 97% kobiet potwierdziło, że ich skóra była odżywiona i zregenerowana, a 100% z nich, że ich skóra jest bardziej miękka.

• 1 kropla Huile Prodigieuse® to 90% ochrony przed wolnymi rodnikami2.
• ZMNIEJSZA ROZSTĘPY: -30%3 redukcja intensywności widoczności, potwierdzona przez dermatologów.
• SKUTECZNOŚĆ POTWIERDZONA PRZEZ PROFESJONALNEGO STYLISTĘ WŁOSÓW4: +87% regeneracja włosów, +104% zwiększona elastyczność.

Cena: 136 zł
Pojemność: 100 ml

Poprzedni

BAKING SODA + OPTYCZNY ROZJAŚNIACZ = MOC UŚMIECHU w paście do zębów whiteON DOUBLE WHITE

Następny

LATO A SKÓRA ATOPOWA

Zobacz również to: