fbpx
sobota, 20 lipca 2024

LUNA 3 to pierwsze na świecie urządzenie do pielęgnacji, które łączy ultra delikatne i higieniczne oczyszczanie z ujędrniającym masażem o różnorodnej intensywności, dopasowanym do kondycji i wieku naszej skóry. Szczoteczka soniczna jest w pełni kontrolowana przez aplikację FOREO, która dodatkowo podpowiada nam, w jaki sposób wykonać masaż twarzy dla najlepszego i najbardziej skutecznego efektu. Tak jak poprzednie modele, LUNA 3 dostępna jest w trzech wersjach: dla skóry wrażliwej, normalnej i mieszanej.

FOREO po raz kolejny wprowadza rozwiązanie, które nadaje nowy bieg urodowym trendom i kształtuje świat pielęgnacji hi-tech. W nowej odsłonie aplikacji FOREO For You znajdziemy wachlarz opcji, by móc spersonalizować swoje oczyszczanie i masaż twarzy. Kondycja naszej skóry zmienia się w ciągu roku, więc i my poprzez aplikację możemy programować szczoteczkę i zmieniać intensywność pulsacji. LUNA 3 posiada jeszcze większą powierzchnię czyszczącą, a silikonowe wypustki są bardziej miękkie i o 30% dłuższe niż te w poprzednich modelach. Niezależnie od tego jaką definicję piękna wyznajemy, piękna skóra wymaga od nas oczyszczania i pielęgnacji każdego dnia.

LUNA 3 to trzecia generacja szczoteczki sonicznej do twarzy, utrzymana w najwyższym do tej pory standardzie zaawansowanej technologicznie pielęgnacji.

CZYM ZASKAKUJE NAS LUNA 3?

● Łączy się z najnowszą wersją aplikacji FOREO For You, która dodatkowo podpowiada nam, w jaki sposób wykonać oczyszczanie lub masaż twarzy dla najlepszego i najbardziej skutecznego efektu.
● Posiada jeszcze większą powierzchnię czyszczącą, a silikonowe wypustki są bardziej miękkie i o 30% dłuższe niż te w poprzednich modelach. Dzięki temu docierają do trudnodostępnych miejsc oraz dokładnie oczyszczają pory.
● Ultra higieniczny i bezpieczny dla skóry silikon klasy medycznej, nie powoduje podrażnień, a ma za zadanie uelastycznić i ujędrnić naszą skórę.
● Szczoteczka posiada 16 poziomów pulsacji, które możemy dostosować do kondycji, czy wieku naszej skóry. 8000 sonicznych pulsacji na minutę gwarantuje 99,5% skuteczności oczyszczania.
● Funkcja masażu ukierunkowana jest na poszczególne strefy twarzy: owal, okolice oczu, kontur ust oraz szyję.
● Masaż za pomocą szczoteczki wyraźnie ujędrnia i odmładza, a także poprawia absorbcję produktów do pielęgnacji takich jak serum czy krem.
● Posiada super wytrzymałą baterię – jedno ładowanie wystarcza na ok. 650 zastosowań.
● Aplikacja posiada funkcję „Find my LUNA”, czyli „Znajdź swoją LUNĘ”, dzięki czemu zawsze odnajdziemy swoją szczoteczkę np. w torbie na siłownię.
● Do każdej szczoteczki LUNA 3 oprócz kabla USB i woreczka ochronnego, dołączona jest saszetka z serum o pojemności 2 ml, dzięki czemu od razu możemy wypróbować, jak działa masaż z wykorzystaniem produktu do pielęgnacji polecanego przez FOREO.

Foreo Luna

JAK WYKONAĆ RUTYNĘ OCZYSZCZANIA ZA POMOCĄ LUNA 3?

● Naładuj szczoteczkę za pomocą dołączonego do zestawu kabla USB.
● Pobierz darmową aplikację FOREO For You i połącz ją ze swoim urządzeniem za pomocą Bluethoot.
● W celu uruchomienia LUNY 3, naciśnij uniwersalny przycisk znajdujący się na urządzeniu.
● Usuń makijaż – w szczególności ten z okolic oczu.
● Nanieś żel lub piankę do oczyszczania skóry na szczoteczkę lub bezpośrednio na twarzy.
● LUNA 3 sprawdzi się idealnie w połączeniu z Pianką Oczyszczającą od FOREO, ale możesz także sięgnąć po swój ulubiony produkt do oczyszczania.
● Aplikacja poprowadzi Cię przez Twoją pierwszą rutynę oczyszczającą i pomoże sterować urządzeniem, regulując m.in. moc pulsacji.
● Kolistymi ruchami w kierunku przeciwnym niż grawitacja, delikatnie rozprowadzaj piankę po twarzy.
● Na zakończenie przemyj twarz wodą i wyłącz urządzenie przytrzymując przycisk przez ok. 3 sekundy.
● Umyj szczoteczkę pod bieżącą wodą i pozostaw ją do wyschnięcia.
● Dla zachowania najwyższej higieny, raz na tydzień użyj Spray do Czyszczenia Silikonu od FOREO.

JAK WYKONAĆ ODMŁADZAJĄCY MASAŻ TWARZY ZA POMOCĄ LUNA 3?

● Po oczyszczeniu skóry, nanieś Serum od FOREO lub swój ulubiony krem do pielęgnacji.
● Aplikacja poprowadzi Cię przez wszystkie etapy masażu okolic oczu, ust, konturu, a także szyi.
● Pulsacje pomogą przenikać składnikom w głąb skóry, pozostawiając ją gładką, nawilżoną i zrelaksowaną.
● Dla największych korzyści zaleca się wykonanie masażu dwa razy dziennie lub wtedy, gdy skóra twarzy jest zmęczona, zestresowana.

LUNA 3 dostępna jest na stronie foreo.com, w Perfumeriach Douglas, na douglas.pl, sephora.pl i mintishop.pl
Cena: 849 zł

Poprzedni

Wykwintna pielęgnacja - nowy krem do twarzy Starej Mydlarni Opuncja Figowa&Jedwab

Następny

Nowość Deborah: 24 Ore Kolekcja do stylizacji brwi

Zobacz również to: