fbpx
niedziela, 14 lipca 2024

Moda na minimalizm z trendu zmieniła się w styl życia. Mamy już dość przesytu. Przekopywania się przez sterty przedmiotów: ubrań, książek, kosmetyków, gadżetów by znaleźć ten jeden, aktualnie najpotrzebniejszy. Wiedzą coś o tym szczególnie rodzice małych dzieci: ich przedmioty, zabawki, ubrania mnożą się w postępie geometrycznym!

Żeby nieco uprościć i upiększyć sobie życie, warto znaleźć kosmetyki, które będą dbały o skórę całej rodziny. W łazience robi się wówczas więcej miejsca i nie trzeba się zastanawiać, czy buzię malca można posmarować kremem, który sami stosujemy, a przede wszystkim – skóra całej rodziny jest skutecznie wypielęgnowana.

Właśnie taka idea przyświecała założycielkom marki BasicLab Dermocosmetics, gdy tworzyły gamę Familias. To cztery produkty, przeznaczone do pielęgnacji twarzy, dłoni i ust, które mogą być skórę (już od 1 miesiąca życia) przed podrażnieniami, czynnikami atmosferycznymi czy przesuszeniem.

Piękne, minimalistyczne opakowania, lekkie formuły oparte w aż 99 proc. na naturalnych składnikach o potwierdzonej skuteczności, to połączenie, które przekona nawet najbardziej sceptycznych. Wszystkie produkty mogą być stosowane przez wrażliwców, te do twarzy są bezzapachowe, a ich większe 75 ml pojemności sprawiają, że starczają na dłużej. Bezpieczny, zaokrąglony kształt tuby świetnie odnajdzie się w torbie do dziecięcego wózka, i w kosmetyczce na weekendowy wyjazd i w szkolnym plecaku.

Poprzedni

Pasty Curaprox z enzymami dla zdrowych zębów

Następny

Smak zdrowia: Olej rafinowany czy surowy?

Zobacz również to: