fbpx
wtorek, 23 lipca 2024

Po 25. roku życia produkcja kolagenu w naszym ciele systematycznie spada, przez co skóra staje się coraz cieńsza i mniej jędrna. Przebadane bioaktywne peptydy kolagenowe VERISOL® wraz ze starannie dobranymi składnikami zawartymi w Doppelherz system KOLLAGEN BEAUTY pomagają zadbać o naturalne piękno skóry od wewnątrz. Ponownie pobudzają produkcję kolagenu poprawiając elastyczność skóry oraz zmniejszają głębokości zmarszczek.

Piękno w każdej z nas

Piękno nie ma jednej definicji. Każdy patrzy na nie inaczej, przez pryzmat swojego wychowania, środowiska w jakim przebywa, ale także indywidualnych preferencji i gustu. Co do jednego niemal wszyscy jednak będą zgodni. Piękna skóra to taka, która jest zdrowa, zadbana, elastyczna, promienna i nie zdradzająca wieku. Młodzieńczą gładkość skóry chciałybyśmy zachować na długie lata. Nic jednak nie dzieje się samo. Skóra jest narządem, na którego funkcjonowanie wpływa wiele czynników, tj. szkodliwe warunki atmosferyczne, odżywianie, promienie UV czy hormony. Element, jakim jest czas również nie jest bez znaczenia. W miarę upływu lat produkcja kolagenu, naturalnego komponentu skóry, stanowiącego aż 80% jej masy suchej, zaczyna się obniżać. Pogorszeniu ulega również jego jakość. Powierzchnia skóry staje się nierówna, pojawiają się w niej wyżłobienia. Ten proces stopniowo postępuje i zaczynają tworzyć się widoczne zmarszczki. Jest to wynikiem starzenia się organizmu. Nie zatrzymamy tego procesu, ale aktywując metabolizm kolagenu od wewnątrz możemy sprawić, że skóra będzie starzeć się znacznie wolniej, a nawet uda się cofnąć niektóre zaistniałe już zmiany – mówi dr n. med. Aleksandra Jagielska, dermatolog i ekspert medycyny estetycznej.

Tajemnica piękna

Polki są coraz bardziej świadome tego, jak właściwie dbać o swoje ciało. Poszukują sprawdzonych, skutecznych ale i szybkich sposobów w codziennej pielęgnacji, aby ich skóra była zdrowa. Doppelherz system KOLLAGEN BEAUTY, który podbił serca konsumentów w wielu krajach, jest już dostępny w wybranych aptekach w Polsce. To suplement diety, który zawiera potwierdzone badaniami działanie bioaktywnych peptydów kolagenowych VERISOL® (2,5 g w każdej ampułce) oraz starannie dobrane składniki w formie płynnej do picia, który pomaga zadbać o naturalne piękno skóry od wewnątrz. Badania potwierdzają efekt działania kolagenu VERISOL®  – bioaktywnych peptydów kolagenowych, które:

  • spłycają zmarszczki o 20%[1]
  • zwiększają stężenie elastyny w skórze o 18%1
  • poprawiają elastyczność skóry o 7%2.

Z myślą o aktywnych kobietach bogata formuła produktu o owocowym smaku liczi i melona została opracowana w poręcznych, pojedynczych ampułkach gotowych od razu do picia (bez potrzeby rozcieńczania w innych płynach). Dodatkowo, formuła produktu jest wzbogacona o kompleks witamin i minerałów pozytywnie wpływających na kondycję skóry:

  • Witamina C – wspomaga produkcję kolagenu w celu zapewnienia właściwej kondycji skóry, a także pomaga w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym;
  • Witamina A, cynk, biotyna – pomagają zachować zdrową skórę;
  • Miedź – pomaga w utrzymaniu prawidłowej pigmentacji skóry i prawidłowego stanu tkanek łącznych;
  • Witamina E – pomaga w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym;
  • Wyciąg z jagód Acai.

Stosując zalecaną 1 ampułkę dziennie pierwsze pozytywne zmiany widoczne są już po ok. 4 tygodniach regularnego stosowania Doppelherz system KOLLAGEN BEAUTY, kolejne efekty zauważalne są po 8 tygodniach. W celu osiągnięcia właściwego  efektu zalecane jest systematyczne przyjmowanie preparatu przez co najmniej 3 miesiące.

Osoby stosujące Doppelherz system Kollagen Beauty zauważą, że ich skóra staje się bardziej jędrna i gładka, a zmarszczki ulegają spłyceniu. Pełne opakowanie produktu Doppelherz system KOLLAGEN BEAUTY zapewnia miesięczną kurację.

Produkt nie zawiera glutenu oraz laktozy.

[1] Minimalny okres kuracji – 8 tygodni. Proksch E i wsp.: Skin Pharmacol Physiol 2014; 27:113-119.

Poprzedni

Zegarki damskie na każdą okazję do 100 zł. TOP 4

Następny

Puder w kulkach - jak korzystać, jak wybrać?

Zobacz również to: