fbpx
środa, 22 maja 2024

Najnowsza linia SuperCalm marki Arbonne została opracowana z myślą o skórze wrażliwej. W produktach zastosowano starannie wyselekcjonowane składniki pochodzenia roślinnego, mające nawilżyć oraz łagodzić jej nadwrażliwość. Produkty linii SuperCalm przyniosą kojące nawilżenie oraz przywrócą uczucie komfortu skórze.

Wegańskie mleczko oczyszczające z kłosowcem to produkt dedykowany codziennej pielęgnacji twarzy. Jego niepieniąca się formuła pomaga delikatnie usunąć makijaż oraz zanieczyszczenia znajdujące się na skórze. Właściwości wyciągu z kłosowca meksykańskiego wspomagają barierę nawilżającą skórę, nadając jej wygląd pełen blasku. Koi skórę, pozostawiając uczucie świeżości i nawilżenia.

Cena: 127 zł/ 90 ml

Serum kojące skórę z wyciągiem z trawy tygrysiej to produkt dedykowany codziennej pielęgnacji twarzy. Jego lekka, mleczna formuła wspomaga proces odnowy naskórka, poprzez jego delikatne złuszczanie. Odmładzające, przeciwzapalne i łagodzące właściwości wyciągu z trawy tygrysiej wspomagają neutralizację widocznych oznak starzenia. Przeznaczony do każdego rodzaju skóry, a w szczególności nadwrażliwej i borykającej się z przebarwieniami.

Cena: 199 zł/ 30 ml

Krem kojąco-nawilżający z wyciągiem z trawy tygrysiej to produkt dedykowany codziennej pielęgnacji twarzy. Jego lekka i delikatna formuła wspomaga barierę ochronną skóry, dostarczając jej odpowiedni poziom nawilżenia. Występujący lizat probiotyczny pomaga delikatnie przywrócić równowagę i zoptymalizować zdrowy wygląd cery. Przeznaczony do każdego rodzaju skóry, a w szczególności nadwrażliwej i borykającej się z przebarwieniami.

Cena: 175 zł/ 50 ml

INNERCALM Z ASHWAGANDHĄ I SZAFRANEM to suplement diety, zawierający składniki pozyskane w zrównoważonym procesie i pomagający osiągnąć doznanie odprężenia, ale bez uczucia senności. Zawarty szafran oraz wyciąg korzenia z liści ashwagandhy, który jest znanym adaptogenem o silnym działaniu, odpowiada za przywrócenie równowagi organizmowi. Oba składniki mają od stuleci zastosowanie w medycynie ajurwedyjskiej.

Cena: 219 zł/ 60 porcji

Poprzedni

Dbaj o skórę w kwarantannie, jak? Specjaliści radzą!

Następny

Motyw ukryty

Zobacz również to: