fbpx
niedziela, 14 lipca 2024

Farby do włosów Kemon, pochodzące z Włoch to profesjonalne kosmetyki wykorzystywane do koloryzacji włosów. Dzięki innowacyjnej metodzie pozwalają uzyskać oczekiwany efekt intensywnego koloru, a specjalistyczny skład zapewnia bezpieczną dla zdrowia koloryzację.

Kemon dla Twoich włosów

Kemon z małej, rodzinnej firmy mającej swoje początki w latach 60 ubiegłego stulecia, przerodziła się w profesjonalną markę wspomagającą fryzjerów na całym świecie. W ofercie marki Kemon dostępna jest szeroka baza farb, w zróżnicowanej kolorystyce i charakteryzująca się najlepszym składem. Producent, wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom swoich klientek, tworzy farby dostosowane do poszczególnych typów włosów. Dzięki zmniejszonej zawartości amoniaku i wykorzystaniu naturalnych komponentów, takich jak olejki, linia Cramer Color doskonale pokrywa siwe włosy przy jednoczesnej ich pielęgnacji.

Natomiast Yo Color System to niezwykle delikatne produkty bazujące na połączeniu jogurtu z organicznymi składnikami. Niezwykle skuteczne i popularne farby do włosów Kemon, wchodzące w skład linii Lunex System to bezpieczne i długotrwałe produkty rozjaśniające każdy rodzaj włosów.

Kemon czerpie z natury

Firma Kemon w odróżnieniu od wielu producentów, nie poszukuje inspiracji i naturalnych komponentów na Dalekim Wschodzie. Doceniając walory przyrodnicze i dostępność bogactwa włoskiej natury w najbliższej okolicy, wykorzystuje je do produkcji bezpiecznych, profesjonalnych kosmetyków fryzjerskich. Zbliżone swoim składem do natury, farby to niezwykle efektowne, wzbogacone darami przyrody produkty do koloryzacji włosów. Połączenie natury, tradycji oraz organicznych składników z nowoczesną technologią, owocuje wysokiej jakości farbami, docenianymi przez współczesnych konsumentów.

Kemon farby do włosów dzięki wieloletniej pracy doświadczonego producenta zyskały opinie profesjonalnych, szanowanych i pożądanych produktów fryzjerskich w wielu krajach. Bezpieczeństwo ich oddziaływania na strukturę włosa oraz skóry jest potwierdzone wymaganymi certyfikatami. Producent kompleksowo dbając o włosy swoich klientów, oferuje szeroki zakres kosmetyków fryzjerskich, tj. produkty do pielęgnacji i stylizacji włosów, oraz techniczne w postaci farb.

Producent Kemon cieszy się niezwykłym uznaniem również dzięki tworzeniu produktów służących człowiekowi przy jednoczesnym poszanowaniu natury. Kemon to współczesna wizja przyjaznej współpracy człowieka z przyrodą i pozyskiwania z niej wszystkiego, co najlepsze.

Poprzedni

O czym warto pamiętać, wybierając biustonosz?

Następny

Złoto w odcieniach różu, czyli edycja GOLDENBOX No.37

Zobacz również to: