fbpx
poniedziałek, 22 lipca 2024

Mały, poręczny i bardzo wygodny w użyciu – preparat z filtrem Ochronny Stick możesz mieć zawsze przy sobie. Zmieści się nawet w małej kieszonce.

Stosując preparaty z filtrem UV możemy bezpiecznie zażywać kąpieli słonecznej (oczywiście w umiarkowany sposób). Należy jednak pamiętać, że aplikację kosmetyku powinno się co jakiś czas powtarzać. Szczególnie wtedy, gdy zażywamy kąpieli w wodzie czy uprawiamy sporty na świeżym powietrzu. Należy również pamiętać, że szczególnej ochrony wymagają znamiona, blizny, zmiany pigmentacyjne oraz tatuaże – zwłaszcza te świeże.

Dlatego wybierając się na długi spacer, na wycieczkę rowerową, spływ kajakowy itp. formy aktywności fizycznej, warto zawsze mieć pod ręką preparat ochronny, aby w razie potrzeby, móc go zastosować ponownie.

Niezastąpiony stick

Idealnym kosmetykiem, który warto mieć zawsze pod ręką jest Ochronny Stick SPF 50+. Ten nowatorski, wodoodporny kosmetyk zapewnia bardzo wysoką punktową ochronę. Praktyczny sztyft pozwala na precyzyjną aplikację bezpośrednio na skórę, jest niezwykle wygodny w stosowaniu. Wystarczy delikatnie potrzeć miejsce, które chcemy zabezpieczyć i gotowe!

Nieduże opakowanie bez problemu zmieści się nawet w damskiej torebce, preparat możemy więc zawsze mieć pod ręką i zastosować w razie potrzeby. Świetnie sprawdza się do ochrony miejsc szczególnie narażonych na działanie słońca, jak np. uszy, nos, okolice oczu. Ten z oferty Floslek Laboratorium oprócz filtrów zawiera witaminę E, która opóźnia procesy starzenia, masło Shea, oczyszczoną formę lanoliny i wosk carnauba, który ma właściwości emoliencyjne, działa nawilżająco i odżywia skórę. Wygoda stosowania sprawia, że chętnie sięgają po niego również najmłodsi, dla których taka forma aplikacji stanowi zachętę do używania preparatu i… pozwala wykazać się samodzielnością. Dla kilkulatków to przecież zdecydowanie łatwiejsze niż smarowanie się tradycyjnym balsamem!

  • pojemność 16 g
  • cena 45,99 zł

FLOSLEK Laboratorium to marka kosmetyków przeznaczonych do kompleksowej pielęgnacji i ochrony wrażliwej skóry twarzy i ciała, dostosowana do indywidualnych potrzeb skóry w zależności od wieku i typu. Kosmetyki FLOSLEK Laboratorium powstają w nowoczesnym laboratorium badawczo-rozwojowym ze składników aktywnych pochodzenia naturalnego. Preparaty są oparte na innowacyjnych formułach, charakteryzują się wysoką skutecznością i bezpieczeństwem stosowania. Firma posiada własne laboratoria: badawczo-rozwojowe oraz kontroli jakości. Laboratorium Kosmetyczne FLOSLEK posiada międzynarodowy certyfikat Zarządzania Jakością w zakresie opracowywania receptur nowych serii kosmetycznych, ich produkcji i sprzedaży. Oferta FLOSLEK Laboratorium obejmuje wszystkie linie kosmetyczne przeznaczone do pielęgnacji i ochrony skóry kobiet, mężczyzn i dzieci. Marka jest dostępna w drogeriach, aptekach i sklepach kosmetycznych oraz sklepie internetowym. Więcej informacji na www.floslek.pl.

 

Poprzedni

BLASKI DOMU MODY VERSACE W NAJNOWSZEJ KOLEKCJI OKULARÓW NA SEZON WIOSNA LATO 2020

Następny

KĄPIELE SŁONECZNE O CZYM NALEŻY PAMIĘTAĆ

Zobacz również to: