fbpx
poniedziałek, 11 grudnia 2023

Parfois wita zimę kolekcją dodatków i ubrań, które doskonale sprawdzą się podczas najchłodniejszej pory roku.

Zima to czas na kreatywność, pozwala nam w jednej stylizacji łączyć wiele warstw. Zestawianie faktur, odcieni i objętości to okazja, by wyrazić swoją osobowość, a jednocześnie otulić się ciepłą, miękką warstwą.

Zima zmusza nas do skupienia się na tym, co wewnątrz, i ochrony tego, co na zewnątrz przed niesprzyjającą pogodą, na którą będziemy narażeni przez pozostałą część roku. W takim samym stopniu chodzi o schronienie, jak o eksponowanie, ochronę i maksymalne wyrażanie stylu. Jeżeli istnieje pora roku, w której moda polega na ubieraniu, to jest to zima.

Dodatki chroniące przed chłodem

Wełnę — materiał, który z samej swojej natury jest synonimem miękkości i przytulności — znajdziemy w postaci szali, kardiganów, płaszczy i rękawiczek, tworzących idealny kokon, w którego cieple będziemy mogli odpocząć o tej porze roku. Komfort, jaki daje dotyk tkaniny na skórze, ustępuje miejsca swetrom o luźniejszym kroju oraz kardiganom, które idealnie układają się na ciele, tworząc neutralną bazę niezbędną do rozpoczęcia zabawy warstwami zimowego stroju.

Później wystarczy popuścić wodze fantazji: zestawiać swetry w dopełniających się odcieniach lub owinąć wokół szyi dwa szale, bawiąc się kolorami i tworząc coś więcej niż tylko ciepłą warstwę — wyrażając w ten sposób swój indywidualny, niepowtarzalny styl.

Różne kolory i materiały, w jakich dostępne są niezbędne elementy zimowego stroju w ofercie Parfois, zapewniają nieograniczone możliwości, dzięki którym niskie temperatury staną się sojusznikiem stylu. Na uwagę zasługuje pikowany nylonowy szal, który będzie w naszej garderobie na ten sezon nowym, oryginalnym akcentem.

O tej porze roku specjalne miejsce w naszych szafach zajmują także czapki i kapelusze. Stanowią one jeden z głównych trendów na wybiegach w sezonie jesień/zima 2019 i pełnią funkcję zarówno użytkową, jak i sposób na wyrażenie siebie. Wzbogacają one stylizacje na najzimniejszy sezon o nową porcję indywidualności w postaci wełny w najróżniejszych wcieleniach — od najbardziej eleganckiej i klasycznej, jak kapelusz w kolorze surowej bieli, aż po typowe czapki w stylu miejskim.

Elementem zimowego ubioru są też rękawiczki, które będą kolorowym akcentem zmieniającym prosty strój w bardziej wyrazistą stylizację.

Poprzedni

Ser do naleśników waniliowy Czarnocin – z krainy mlekiem płynącej

Następny

CAMOLIN- ŻEL POD PRYSZNIC O ZAPACHU DĘBU

Zobacz również to: