fbpx
czwartek, 13 czerwca 2024

TOGETHER

Bezcenne, rodzinne chwile to najpiękniejsze wspomnienia, które zapisują się na kartach świątecznych historii. Nic nie łączy w końcu bardziej niż bliskość najbliższych. Czas na rodzinne święta w dobrym stylu w najnowszej, świątecznej kampanii TOGETHER!

Święta Bożego Narodzenia to czas, w którym nie ma nic piękniejszego niż bycie razem. Nie zapomina o tym również marka, www.born2be.pl Born2be, która postanowiła udowodnić, że słowo TOGETHER nie jest tylko pustym frazesem, a hasłem, które jednoczy pokolenia. Bez względu na rasę czy przekonania, w tym okresie, moc ciepłych, rodzinnych więzi zaciera wszystkie granice.

W swojej gwiazdkowej kampanii Born2be uświadamia, co tak naprawdę czyni święta wyjątkowymi. Reklama TOGETHER pokazuje, że takie wartości, jak miłość i bliskość nigdy nie wyjdą z mody. Nic w końcu nie ubarwia świątecznego okresu tak, jak myśl, że spędzimy je w gronie ludzi, których kochamy. Za pomocą krótkich, ale jakże istotnych pytań, zawartych w materiale video, brand, potwierdza ogólną prawdę, że wszyscy są stworzeni do bycia razem- Born2be TOGETHER. Ten materiał będziemy mogli zobaczyć już 13.12! Oś kampanii stanowi również kwestia różnorodności, podejmowana w poprzedniej odsłonie- Extravaganzie. Marka przypomina, że święta mają łączyć, a nie dzielić.

W reklamie TOGETHER możemy zobaczyć popularną aktorkę Joannę Opozdę, która wciela się w rolę jednej z członków rodziny. Gwiazda opowiada w niej o tym, co tak naprawdę jest dla niej ważne w tym szczególnym okresie. Na pytania odpowiada również dwójka dzieci, których odpowiedzi niejednego doprowadzą do łez! Rodzinny klimat kampanii TOGETHER skłania do refleksji nad tym, że bycie razem jest ponad podziałami.

A jakie świąteczne outfity proponuje polska platforma sprzedażowa? Born2be w swojej gwiazdkowej ofercie, stawia na zawsze sprawdzoną klasykę. Kolekcja, w skład której wchodzą zarówno ubrania, jak i akcesoria to zbiór największych trendów tego sezonu. Nie brak więc szyfonowych koszul, plisowanych spódnic, czy grubo plecionych golfów. Miłośniczki modowej awangardy mogą liczyć na podkreślające talię i dekolt sukienki z mocno błyszczących materiałów. Całość dopełnią klasyczne szpilki lub kozaki do kolan. Klasyczne rozwiązania marka Born2be wcieliła również do mody męskiej. Panowie powinni zaopatrzyć się więc w dobrze wykrojone garnitury, koszule w stylu office i casual oraz zawsze modne mokasyny.

Dopełnieniem świątecznej kampanii TOGETHER jest sesja zdjęciowa, której efekty możemy zobaczyć już dziś na stronie www.born2be.pl! Zobacz rodzinne święta w dobrym stylu według Born2be!

Poprzedni

Natura na gwiazdkę

Następny

Wezwanie do miłości

Zobacz również to: