fbpx
sobota, 20 lipca 2024

Święta to wyjątkowy czas, który można celebrować na wiele sposobów. Oprócz obdarowywania bliskich prezentami, wspólnego biesiadowania i rodzinnych spacerów, można też wyjątkowo się wystroić!

Zanim karnawał obsypie Was brokatem, dajcie się uwieść przytulnej grudniowej atmosferze. Może i szybko robi się ciemno, a na zewnątrz trzaska mróz, ale to idealny czas, żeby ubrać się w gruby, puchaty sweter i iść na spacer z psem, spotkać z przyjaciółmi, grać w gry towarzyskie, oddawać się kreatywnym zajęciom lub czytaniu ulubionej powieści.

Z myślą o takich nieformalnych wieczorach, ale też rodzinnych uroczystych obiadach i podwieczorkach, Medicine przygotowało świąteczną kolekcję. Znajdziecie tu zimowe nadruki i hafty — płatki śniegu, renifery, świąteczne lizaki, norweskie wzory — pojawiają się na koszulach, swetrach, rękawiczkach, a nawet ubrankach dla Waszych ukochanych czworonogów. Projektanci marki nie byliby jednak sobą, gdyby poddali się ugrzecznionej wersji świątecznych trendów. Swetry nawiązują do klasycznych ugly sweaters, tu i tam pojawiają się wilki, diabły i czaszki. Ucieszą się również ci, którym potrzeba dobrej bazy. W kolekcji znajdziecie koszule, garnitury, swetry, sukienki. Nasycone granaty przeplatają się z wibrującą czerwienią, jest też musztardowa żółć i klasyczna czerń. Całość łatwo połączyć w zestawy, którym nie brakuje niegrzecznych akcentów, ale w oczach ukochanej babci nadal będziecie królami świątecznej elegancji.

Czym jednak byłyby święta bez prezentów?

Zamknięte w stylowych, drewnianych skrzynkach zestawy, ucieszą każdego wielbiciela marki. Znajdziecie wśród nich takie z karcianymi grami, bierkami, domino, żetonami do gry. Wielbicieli mocnych trunków możecie obdarować shakerami, korkociągami i korkami lub stylową piersiówką. Fani whisky ucieszą się z kamiennych kostek. Dla tradycjonalistów znajdą się też klasyki, takie jak skarpetki, muszki czy rękawiczki, oczywiście pięknie zapakowane i odpowiednio wystylizowane. A perfekcyjnie zorganizowanych członków rodziny z pewnością ucieszą plannery na 2019 rok okraszone ilustracjami polskich artystów.

Pamiętajcie też o swoich czworonogach

W świątecznych sweterkach nie tylko będą wyglądać stylowo, ale też będzie im ciepło, zwłaszcza tym krótkowłosym. A ponieważ święta są przede wszystkim o dobroci i życzliwości, wiedzcie, że przy kupnie każdego wdzianka dla pupila, Medicine przekazuje 20 zł na rzecz potrzebujący zwierząt.

No to Wesołych Świąt!

Poprzedni

VINOPURE tonik

Następny

CO ZROBIĆ, ABY PIERWSZY DZIEŃ W PRACY NIE STAŁ SIĘ OSTATNIM!

Zobacz również to: