MARKA ECCO PREZENTUJE NAJNOWSZĄ KOLEKCJĘ DLA MĘŻCZYZN ECCO VITRUS™ MONDIAL


W tym sezonie marka ECCO prezentuje kolekcję ECCO VITRUS™ MONDIAL, która zachwyci niejednego mężczyznę swoim wyjątkowym połączeniem szyku, elegancji i wygody. Kolekcja to już czwarte wydanie linii VITRUS™, stworzonej przy pomocy rewolucyjnej technologii, dzięki której modele butów to przełom w kategorii luksusowego i wygodnego obuwia dla mężczyzn. Marka od samego początku swojego istnienia stawia na integrację duńskiego rzemiosła z innowacyjnymi technologiami.

Styl i wygoda ponad wszystko

Kolekcja jest stworzona z myślą o współczesnym mężczyźnie, który prowadzi szybki i aktywny styl życia, ma nienaganny gust oraz konkretne oczekiwania. Obuwie ma być szykowne, ponadczasowe i wygodne. VITRUS™ MONDIAL jest odpowiedzią na te właśnie potrzeby, a cała linia została wykonana z najlepszej jakości skóry ECCO BOX CALF, wytwarzanej we własnych garbarniach marki. Obuwie z tej kolekcji jest pierwszym w rodzinie VITRUS, które łączy w sobie rozwiązania wygody premium ze skórzaną podeszwą zewnętrzną. Już po pierwszych krokach w butach z serii VITRUS™ MONDIAL, każdy użytkownik zakocha się bezpowrotnie w ich wyglądzie i wyjątkowym komforcie. Inne udoskonalenia, które wyróżniają tę kolekcję, to zupełnie nowa, szczuplejsza sylwetka i luksusowy wygląd, który zawdzięczany jest skórzanej podeszwie zewnętrznej oraz nowym cienkim woskowanym sznurówkom.

Innowacyjne Technologie ECCO

Cała kolekcja została zaprojektowana, wykorzystując pionierską technologię ECCO FLUIDFORM™ Direct Comfort, która idealnie dostosowuje obuwie do kształtu stopy i zapewnia użytkownikowi odczucie maksymalnej wygody. Co więcej, innowacyjna struktura ECCO VITRUS™ zapewni dodatkowe podparcie dla pięt, przez co buty sprawdzą się świetnie w dłuższym użytkowaniu.  Dla wielu mężczyzn kolekcja ECCO VITRUS™ MONDIAL to odpowiedź na sprecyzowane wymagania, trwałość oraz komfort na najwyższym poziomie.

Poprzedni Siła wewnętrznej wolności i dlaczego jest ona dzisiaj tak ważna, jak nigdy dotąd
Następny Garnier Płyn Micelarny z olejkiem arganowym