Lee z letnią kolekcją


Lee wyspa-kobiet.pl

Im bliżej lata, tym kolekcja Lee staje się bardziej radosna i swobodna – pojawiają się prawdziwie kalifornijskie botaniczne motywy, denim z efektem sprania i subtelne pastele. Nie zabrakło również detali charakterystycznych dla estetyki lat 90. – efektu tie-dye i odbarwionego denimu, które będą wyjątkowo modne w nadchodzącym sezonie.

Wśród tkanin dominować będą miękkie, drapowane materiały jak len oraz lekki i przewiewny lyocell otrzymywany z drzewnej pulpy. To właśnie dzięki nim ubrania są delikatne i naturalne w dotyku.

W kolekcji wiosna-lato 2020 znajdą się także fasony o roboczym charakterze, między innymi dżinsy z szerokimi nogawkami ozdobionymi wzorem w prążki oraz wyraziste detale wykończeniowe stanowiące doskonały kontrapunkt dla subtelnych wzorów kwiatowych, delikatnych pasteli i nadruków z palmami.

Paleta zastosowanych kolorów, dla której inspiracją była dzika przyroda i architektura Los Angeles, obejmuje rozbielone odcienie koloru niebieskiego, szarego i różu.

Uzupełnieniem są geometryczne detale nawiązujące do skąpanych w słońcu lokalnych zakątków i typowych dla Kalifornii ulicznych motywów.

[metaslider id="18671"]
Poprzedni Ludzie, woda nam ucieka!
Następny KREM DO TWARZY Z FILTREM SPF 50 od Pat&Rub by Kinga Rusin!