fbpx
czwartek, 18 lipca 2024

Dwie znane amerykańskie marki ogłaszają pierwszą w historii kolaborację. Lee®, kultowa marka odzieżowa znana z ponadczasowego stylu i Pendleton Woolen Mills, rodzinna firma lifestylowa z północno-zachodniego wybrzeża, nawiązały współpracę, aby stworzyć wspólną kolekcję kapsułową, celebrującą amerykańskie rzemiosło.

Limitowana kolekcja idealnie podsumowuje prawie 300 lat łącznego doświadczenia obu marek i na nowo przedstawia najważniejsze ich cechy. Kultowe wzory Pendleton® zostały wykorzystane do przerobienia klasycznych modeli Lee® takich jak Lee 101™ Jean, Union-Alls® i kurtki Storm Rider®. Zdecydowano się jednak na nowe wersje kolorystyczne tkanin, które wszystkie zostały wyprodukowane w Stanach Zjednoczonych.

Wszystkie jeansy uszyte zostały w Greensboro, w Karolinie Północnej.

“Piękne kolory I wzory Pendleton’a od zawsze nas inspirowały, więc współpraca z nimi to prawdziwe spełnienie marzeń.” – mówi Betty Madden, wiceprezes ds. globalnego designu w Lee®. “Przyjęliśmy świeże podejście i wykorzystaliśmy w kolekcji denim Cone Mills’, aby zapewnić ubraniom najwyższą jakość i precyzję wykonania. Jestem naprawdę zachwycona tą kolaboracją.”

“Lee® to wprost idealny partner dla Pendleton®. Autentyczny, amerykański charakter marki idealnie łączy się z najwyższą jakością, ciekawym wzornictwem i wykorzystywanymi innowacjami naszej firmy.” – mówi Peter Bishop, wiceprezes wykonawczy ds. merchandise i designu w Pendleton®. „Ta wyjątkowa kolekcja ubrań i koców jest efektem wielu lat spędzonych na doskonaleniu naszego kunsztu.”

Kolekcja składa się zarówno z damskich, jak i męskich jeansów, koszul, kurtek i kombinezonów Union-Alls. Oprócz ubrań, znalazły się w niej także wełniane koce w słynne paski Pendleton® z limitowanej edycji. Ceny wahają się między $175 – $400. Kolekcja jest dostępna już na stronach internetowych Lee® i Pendleton’a, a także w wybranych sklepach Pendleton®.

Po więcej informacji zapraszamy tutaj: https://www.lee.com/pendleton.html.

Lee®, a Kontoor Brands (NYSE: KTB) brand, jest pionierem w projektowaniu ubrań jeansowych i casualowych od ponad 130 lat i kultową amerykańską marką. Na dziedzictwo Lee składają się innowacyjne kroje i wręcz legendarne detale w kolekcjach dla kobiet, mężczyzn i dzieci. Młodzieńcza energia, niesłabnący optymizm i nieustraszona pewność siebie Lee sprawiły, że marka posiada szerokie grono lojalnych klientów na całym świecie. Po więcej informacji zapraszamy tutaj: www.lee.com.
PENDLETON WOOLEN MILLS
Pendleton Woolen Mills to lider w produkcji wełnianych koców, ubrań i akcesoriów z wieloletnią tradycją, który inspiruje już od 150 lat. Założony w 1863 r. w Portland, w stanie Oregon, Pendleton tworzy swoje ikoniczne projekty w specjalnych tkalniach wełny w Pendleton i w Washougal. Firma, będąca własnością rodziny od sześciu pokoleń, bardzo ceni swoje dziedzictwo i tworzy ponadczasowe produkty oddające klimat amerykańskiego Zachodu. Produkty Pendleton można nabyć w licznych sklepach w Stanach Zjednoczonych, wybranych sklepach na całym świecie oraz na stronie internetowej pendleton-usa.com.
Poprzedni

Włos Ci z głowy nie spadnie. Terapia do włosów wypadających po przejściu Covid-19 Laboratorium Kosmetycznego Joanna

Następny

Twoja pielęgnacja skóry podczas mroźnych dni

Zobacz również to: