fbpx
sobota, 18 maja 2024

Kapsuła kolekcji wyróżnia postacie Dragon Ball Z na koszulkach, spodenkach i innych ubraniach.

Greensboro, NC, 26 kwietnia 2023 – Dziś Lee® ogłosiło nową współpracę z Dragon Ball Z dostępną w Stanach Zjednoczonych i Europie. Dwóch kultowych globalnych producentów łączy siły, aby świętować swoją pierwszą współpracę i wyselekcjonowaną kolekcje koszulek i spodenek.

To epicka oda do kultury końca lat 90. i Y2K, a współpraca przywołuje nostalgiczny styl z wczesnych dni Dragon Ball Z. Przez trzydzieści lat ta franczyza stała się fenomenem kulturowym, wpływając na modę, muzykę i kulturę. Łącząc się z Lee®, jedną z najbardziej kultowych marek odzieżowych na świecie, tworzą idealne połączenie.

„Pokolenie fanów zostało wprowadzone do anime poprzez Dragon Ball Z w latach 90-tych, a te same osoby dorastały nosząc Lee®. Ta kapsuła stanowi zabawne połączenie autentycznej nostalgii z trendami. Jesteśmy podekscytowani, że możemy ją wprowadzić dla fanów z przeszłości i dzisiaj” – powiedział Joe Broyles, globalny wiceprezes ds. współprac, Lee®.

Kolekcja skupia się na koszulkach z wybranymi spodenkami i dzianinową sukienką dla kobiet. Style są w rozmiarach męskich, damskich i unisex. Jasne kolory i postacie oraz logo Dragon Ball Z zdobią każdy element.

Oto kilka wyróżniających się modeli koszulek dostępnych w USA i EMEA.
● Męska koszula kempingowa z grafiką (S-XXL), 70 dolarów
● Męskie koszulki z przodem kieszeniowym (S-XXL), 45 dolarów
• Damska dzianinowa sukienka z kapturem i grafiką (XS-XL), 70 dolarów
• Unisex spodenki z ściągaczami (XS-XXL), 60 dolarów
• Unisex koszulki z grafiką (XS-XXL), 45 dolarów

Każdy region ma również swoje ekskluzywne modele. Kapsuła jest dostępna na Lee.com, Lee.EU oraz w naszych sklepach we własnym zakresie w Europie i Karolinie Północnej. Będzie również dostępna w sklepach Lee we własnym zakresie w Azji.

O firmie Lee
Lee®, marka Kontoor Brands (NYSE: KTB), od ponad 130 lat jest pionierem w projektowaniu starannie wykonanych dżinsów i casualowej odzieży. Jako ikoniczna amerykańska marka, dziedzictwo Lee wypełniają pierwsze w modzie innowacyjne fasony, definiujące epokę sylwetki oraz legendarny detal w stylach dla mężczyzn, kobiet i chłopców. Młodzieńcza energia, nieugięty optymizm i bezkompromisowa pewność siebie stworzyły pokolenia oddanych fanów marki na całym świecie. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź www.lee.com.

Poprzedni

Strzelby, zarazki, stal. Krótka historia ludzkości

Następny

Egzotyczna pielęgnacja dla skóry i włosów

Zobacz również to: