fbpx
środa, 22 maja 2024

Słońce, ciepły piasek, szum fal – już nie musimy dłużej tęsknić za latem i chwilami pełnymi słońca. Najnowsza kolekcja kostiumów kąpielowych EDITED idealnie wprowadza nas w stan wakacyjnej beztroski. Klasyczne stroje kąpielowe, urocze bikini, czy propozycje na jedno ramię są doskonałymi towarzyszami letnich, upalnych dni.

Kolekcja EDITED odpowiada na tęsknotę za gorącym słońcem i wymarzonym odpoczynkiem nad basenem, jeziorem czy morzem. Staniki typu bandeau i majtki z podwyższonym stanem w minimalistycznych krojach sprawiają, że możemy czuć się swobodnie na plaży i oddawać się beztroskiemu urlopowi. Rozterki przy pakowaniu nie są nikomu obce, ale na szczęście stroje kąpielowe nie zajmują dużo miejsca w walizce, dzięki czemu z łatwością zabierzemy kilka modeli ze sobą. Szczególnie, że subtelne wzory w paski, kwiaty i panterkę oraz delikatne kolory ziemi sprawiają, że kroje można swobodnie ze sobą mieszać i łączyć.

Sesja zdjęciowa została stworzona w Cape Town przez Dyrektorkę Marki Franziskę Nellessen wraz z zespołem produkcyjnym. Dyrektorka Kreatywna Clarissa Labin i zespół EDITED zaprojektowali kolekcję w Berlinie.

Kolekcja strojów kąpielowych EDITED dostępna jest od 19 marca 2019 na stronie Edited.pl oraz w sklepach stacjonarnych w Berlinie, Hamburgu, Frankfurcie, Monachium i Wiedniu.

Poprzedni

NECK & DÉCOLLETAGE WRINKLE REFILL – naturalnie piękny dekolt od D’ALCHÉMY!

Następny

Azjatycki przepis na szczupłą sylwetkę

Zobacz również to: