fbpx
czwartek, 18 lipca 2024

BOHEMIAN DREAM

Co może przynieść podróż do magicznego pustkowia, gdzie dzikość przeplata się z wolnością? Co, jeśli, czas się zatrzymał i nic nas nie ogranicza? Najnowsza kampania BORN2BE X #ITGIRLS zna odpowiedź na te pytania. W towarzystwie pustynnych krajobrazów ta opowieść nabiera jeszcze bardziej tajemniczego charakteru.

 

Marka www.born2be.pl do swojej kolejnej kampanii BORN2BE X #ITGIRLS zaprosiła aktorkę i zwyciężczynię programu Ameryka Express Aleksandrę Domańską. Znana z produkcji Podatek od miłości oraz instagramowej akcji #CiałoBoginiZaNicSięNieWini idealnie wcieliła się w rolę świadomej siebie podróżniczki.

Na Instagramie śledzi ją ponad 190 tys. osób. Bez wątpienia jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych It Girls, które kształtują młode pokolenia. Aktorka, która sprzeciwia się sztucznym kanonom piękna, była oczywistym wyborem dla twórców projektu, który hołduje naturalnej kobiecości.

Born2be x ItGirls z udziałem Aleksandry Domańskiej pokazuje nietypową, efemeryczną przygodę, w której wszystko może się zdarzyć. Kobieta jest tu swoją własną muzą. Jest świadoma siebie i swoich potrzeb. Niczego się nie boi, a wręcz oddaje się wolności i przyjrzeniu się samej sobie. Otaczająca ją pustynia i bezdroża nie tylko stanowią spójny obraz z przesłaniami kampanii, ale również są pięknym tłem dla pragnących przygód, pewnych siebie kobiet.

Nie brakuje tu charakterystycznego dla Bohemian Dream akcentu, jak kultowy Lincoln, którym pustynne bezdroża przemierza główna bohaterka.

Najnowsza kampania BORN2BE X #ITGIRLS- ALEKSANDRA DOMAŃSKA to utrzymany w typowo jesiennej kolorystyce miks bohemy i westernu ujęty w sensualnym obrazie. Klimatowi poszukiwania i odkrywania towarzyszy spokojna, głęboka muzyka, która stopniowo wraz z kolejnymi ujęciami przyśpiesza tempo. To sprawia, że chce się odbyć tę podróż w nieznane wraz z bohaterką Bohemian Dream, Aleksandrą Domańską.

W nowej linii born2be znalazły się m.in. koronkowe sukienki do kostek, marynarki, jak i masywne kowbojki w zwierzęcym motywie. Kolekcja jest zawieszona między współczesnością, a vintage i jest skierowana do kobiet, które uwielbiają roztaczać wokół siebie aurę tajemnicy i niedopowiedzenia. Zdjęcia sprawiają wrażenie filmowych ujęć rodem z amerykańskiego westernu, a sceneria nadaje całości jeszcze bardziej naturalnego charakteru.

Stylizacja bohaterek w kampanii to pomysł Agnieszki Łozy. O makijaż zadbała Joanna Berdzińska, a o fryzury Daniel Panek i Marek Bryczyński. Zdjęcia robiła Ina Lekiewicz.

Odkryj świat Bohemian Dream już teraz na www.born2be.pl

Poprzedni

VICTORIA'S SECRET. ODKRYJ NOWĄ KOLEKCJĘ!

Następny

Probiotyczna pielęgnacja skóry suchej i odwodnionej

Zobacz również to: